.size_count{ display: none!important; }

Biustonosze samonośne

V internetovém obchodě Formommy najdou svůj vysněný model všechny ženy, které hledají spodní prádlo nabízející svobodu nošení různých stylů. Bez ohledu na to, zda hledáte hladkou podprsenku pro malá ňadra nebo podprsenku pro velká ňadra, která zaručí stabilní oporu a pohodlí, zde najdete svůj model.

V této kategorii jsme nashromáždili dámské samonosné podprsenky , které se vyznačují speciální konstrukcí, která umožňuje nosit podprsenku bez nutnosti používat standardní ramínka. Místo toho mají dámské podprsenky z naší kolekce spodního prádla speciální silikonové proužky na horním okraji košíčků nebo bočních panelů, které zajišťují pevné držení a jisté nošení i při aktivitě.  

Náš sortiment zahrnuje samonosné podprsenky různých střihů, barev a vzorů, takže si každá žena najde to své. Ať už dáváte přednost jednoduchému jednobarevnému designu nebo zdobnější krajkové podprsence, máme široký výběr podle vašich potřeb.

Samonosné podprsenky jsou vynikající volbou pro ženy  , které si cení svobody pohybu a chtějí nosit oblečení, které odhaluje jejich ramena a záda, aniž by obětovaly dostatečnou podporu prsou. Díky speciálnímu designu a pružným silikonovým páskům zajišťují stabilitu a komfort nošení i při intenzivnějších aktivitách.

Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou samonosných podprsenek a vybrali si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím a zajistí vám nejen pohodlí, ale také atraktivní vzhled a sebevědomí.

A pokud sháníte jiný typ spodního prádla nebo elegantní podprsenku, prohlédněte si celou naši nabídku, i pro těhotné, dostupnou na Formommy!

Sizes
  • Biustonosze
Barva
pixel