.size_count{ display: none!important; }

Body damskie

Náš online obchod Formommy nabízí široký výběr položek, které vám stejně jako korekční spodní prádlo pomohou dosáhnout požadované postavy při každodenním stylingu i pro speciální příležitosti. V kategorii Dámské body najdete jak body s dlouhým rukávem, tak střihy na ramínka, v různých střizích - od klasických základních až po romantické krajkové varianty. Naše produkty vám poskytnou nejen funkčnost a pohodlí, ale také vám dodají sebevědomí tím, že zdůrazní vaši atraktivitu.    

Proč se vyplatí investovat do body?

Body mohou být perfektním řešením, když chcete skrýt nedokonalosti své postavy a zdůraznit její přednosti. Dámské body jsou mezi ženami oblíbené na různých akcích, společenských večírcích, rande a dalších příležitostech, kdy chceme vypadat výjimečně dobře. Naše nabídka zahrnuje:

  • Body z jemné látky

  • Body zdobené krajkou

  • Hladké body s dlouhým rukávem

  • Klasické hladké body s ramínky

Vyberte si naše body pro speciální i každodenní příležitosti a obdivujte jemnost látky a jedinečnost vzoru!

Zkombinujte je se sakem nebo motorkářskou bundou a vytvořte si originální styl  do práce nebo na večer s přidáním klasické bílé nebo černé. Zvýrazněte svou postavu a pěkná ňadra, využijte svou ženskost k potěšení svého okolí! 

Cítíte-li se pohodlněji na body s podprsenkou, můžete pod ní zkusit nosit tradiční nebo samonosnou podprsenku Všechny možnosti jsou pro vaše pohodlí dostupné v kategorii  Dámské spodní prádlo .

Dámské body jsou také skvělým nápadem pro elegantní styling – hodí se i k sofistikovanějším stylům. V chladných dnech doporučujeme body s dlouhým rukávem, které se perfektně hodí k elegantním kalhotám a saku.

Pro každodenní letní styling nabízíme pohodlné páskové body Paola . Vyrobeno z pružného materiálu, dokonale se přizpůsobí tělu. Univerzální a hodí se k většině oblečení, které máte ve svém šatníku - jak kalhotám, tak sukni. Skvělý outfit můžete vytvořit také například s kardiganem nebo katanou.   

S body, které jsme shromáždili v této kolekci, se budete cítit sebevědomě, sexy a zároveň žensky. Pamatovat si! Dobře zvolený korzet nebo body zvýrazní vaše křivky a zeštíhlí pas.

Zveme vás k prohlédnutí celé nabídky našeho internetového obchodu Formommy i pro těhotné!

pixel