.size_count{ display: none!important; }

Zdraví DÍTĚTE

Láhev na teplou vodu nejen pro děti

Mezi doplňky v kategorii Zdraví najdete termofor pro děti s třešňovými peckami . Jde o produkt, který si získává stále větší oblibu po celém světě. Příspěvek tohoto termoforu je naplněn očištěnými a dobře vysušenými semínky z polských třešní. Ohřívací láhve jsou šité v Polsku z nejkvalitnějších materiálů, které splňují všechny evropské normy a zákony.

Děti v prvních měsících života často bojují s bolestivou kolikou nebo jednoduše bolestmi bříška. Jedním ze způsobů, který v takové situaci pomáhá ulevit od bolesti a zároveň uvolnit bříško, je použití termoforu. Proto jsme pro vás shromáždili bezpečné termofory pro děti , které se vyplatí mít vždy po ruce. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou ohřívacích lahví, kde naleznete např . organické třešňové lahve na horkou vodu .

Ohřívací lahve s třešňovou peckou jsou v poslední době populárnější a mnohé maminky si je okamžitě zamilovaly. Nehrozí popálení jako u klasické ohřívací láhve ani otrava plnící látkou. Takový termofor je zcela bezpečný a ekologický , vyrobený ze 100% bavlny a třešňových semínek z polských plodin. 

Ohřívací láhve pro děti - pomoc v různých situacích

V naší nabídce jsme pro vás připravili termofor v různých velikostech, a to jak malé termofory pro děti , které můžete mít po ruce a vzít si je s sebou na cesty, tak i větší. Stojí za to vědět, že termofor lze používat dvěma způsoby: horkou a studenou, v závislosti na aktuální potřebě miminka. 

Lze je použít pro zahřátí, například když má miminko koliku, křeče nebo bolesti svalů. Takový termofor může samozřejmě využít i maminka . Zahřátý poslouží při menstruačních bolestech, nebo třeba jako obklad na bolavá prsa. Chlazená termofor pro děti je zase úlevou při prořezávání zoubků, při migrénách a náhlých bolestech hlavy, ale i při zklidnění modřin nebo bodnutí hmyzem.

Jak používat termofor?

  • Nejrychlejší, nejpohodlnější a rodiči oblíbený způsob je ohřát v mikrovlnné troubě . V mikrovlnné troubě o výkonu 600 W zabere pouze 1 minutu a termofor je připraven k použití!

  • Další možností je ohřát v troubě – trvá to asi 10 minut na 100 °C a je to příjemná alternativa, pokud nemáte mikrovlnku.

  • Pokud vám nezáleží na velmi vysoké teplotě obkladu, můžete termofor pro miminko jednoduše položit na radiátor a chvíli počkat a poté přiložit na tělo vašeho dítěte.

Naše termofory lze také vychladit v lednici nebo mrazáku a pak mohou být skvělým způsobem, jak ulevit od bolestí způsobených pohmožděninami, výrony a podvrtnutími končetin nejen u batolete. Díky použití chladivého obkladu zmírníme příznaky poranění, ale také zmenšíme otok, který se objevil po drobné nehodě, a snížíme tak riziko pozdější modřiny.

Pokud vaše ratolest dostane rýmu, mohou se vám hodit nosní odsávačky , které jsou skvělé v boji s rýmou. Navíc se vyplatí mít po ruce teploměry pro děti .

Pokud hledáte pěkný dárek pro maminku na miminko, bude skvělý nápad podívat se na Formommy.cz

Náš internetový obchod nabízí vše, co vy a vaše dítě potřebujete pro svou výbavičku:

Přikrývky

oblečení pro miminka

Laktační vložky   

Těhotenské a kojící košile  

Povlaky na koupání

Kojící podprsenky     

Dětské kokony

Model
Značka
Price ranges
pixel