.size_count{ display: none!important; }

Swetry

Perfektní dámské svetry na chladnější dny

Během stále chladnějších večerů na podzim a v zimě se vyplatí postarat se o své teplo a pohodlí. V této kategorii naleznete těhotenské svetry na podzim a zimu. Klasické dámské svetry s dlouhým rukávem pro budoucí maminky, ale díky univerzálnímu designu svetrů je mohou nosit i ženy, které nejsou těhotné. Pohodlný těhotenský svetr se přizpůsobí vašemu rostoucímu těhotenskému bříšku v každé fázi těhotenství. Můžete jej nosit v chladných dnech k dalšímu těhotenskému oblečení, jako jsou módní těhotenské legíny .   

Kvalitní těhotenské svetry na podzim a zimu

Svetry dostupné v naší kolekci jsou vždy produkty nejvyšší kvality. Každé těhotenské oblečení na Formommy. cz včetně měkkého svetru je vyrobena z kvalitních materiálů, které těhotné ženě umožní vybrat si teplý svetr tak, aby vyhovoval její rychle se měnící postavě. Dlouhé svetry/klasické svetry nejen pro budoucí maminky dostupné pro vaše pohodlí na jednom místě v kategorii Svetry jsou především stylové dámské svetry, které můžete nosit ke všemu. Volnější těhotenský svetr je samozřejmě oversize střih, který vyčnívá z jednotvárného oblečení v těhotenství. Při výběru oblečení do našich kolekcí se snažíme sbírat dámské oblečení, které bude perfektní i pro těhotenství. Měkký svetr z kvalitních materiálů s dlouhým rukávem je takovým univerzálním řešením.    

Nejmódnější těhotenské svetry a další

Volné stylové dámské svetry  v těhotenství úspěšně nahradí svetry – můžete je pojmout jako těhotenské oblečení. Pohodlný těhotenský svetr můžete nosit ke klasickým džínům, ale pěkný komplet můžete vytvořit i se sukní nebo legínami. V závislosti na příležitosti jsou dokonalé dámské svetry skvělým klasickým řešením v každé fázi těhotenství, od prvního do třetího trimestru. Styly svetrů ve Formommy vybíráme tak, aby uspokojily vkus budoucích maminek i jednoduše náročných žen. Dlouhé svetry jsou jedním z nejuniverzálnějších produktů, takže se skvěle hodí i na rostoucí těhotenské bříško. A protože dobře víme, že každá z vás je jiná, každá má jinou postavu, jiný vkus a styl, i svetry v těhotenství musí být těmto preferencím ušité na míru. Teplý svetr originálního vzhledu by se měl stát povinnou výbavou šatníku každé ženy, úspěšně nahradí volnější těhotenský svetr.  

Sizes
  • Ubrania
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel