.size_count{ display: none!important; }

Swetry

Perfektní dámské svetry na chladnější dny

Během stále chladnějších večerů na podzim a v zimě se vyplatí postarat se o své teplo a pohodlí. V této kategorii naleznete těhotenské svetry na podzim a zimu. Klasické dámské svetry s dlouhým rukávem pro budoucí maminky, ale díky univerzálnímu designu svetrů je mohou nosit i ženy, které nejsou těhotné. Pohodlný těhotenský svetr se přizpůsobí vašemu rostoucímu těhotenskému bříšku v každé fázi těhotenství. Můžete jej nosit v chladných dnech k dalšímu těhotenskému oblečení, jako jsou módní těhotenské legíny .   

Kvalitní těhotenské svetry na podzim a zimu

Svetry dostupné v naší kolekci jsou vždy produkty nejvyšší kvality. Každé těhotenské oblečení na Formommy. cz včetně měkkého svetru je vyrobena z kvalitních materiálů, které těhotné ženě umožní vybrat si teplý svetr tak, aby vyhovoval její rychle se měnící postavě. Dlouhé svetry/klasické svetry nejen pro budoucí maminky dostupné pro vaše pohodlí na jednom místě v kategorii Svetry jsou především stylové dámské svetry, které můžete nosit ke všemu. Volnější těhotenský svetr je samozřejmě oversize střih, který vyčnívá z jednotvárného oblečení v těhotenství. Při výběru oblečení do našich kolekcí se snažíme sbírat dámské oblečení, které bude perfektní i pro těhotenství. Měkký svetr z kvalitních materiálů s dlouhým rukávem je takovým univerzálním řešením.    

Nejmódnější těhotenské svetry a další

Volné stylové dámské svetry  v těhotenství úspěšně nahradí svetry – můžete je pojmout jako těhotenské oblečení. Pohodlný těhotenský svetr můžete nosit ke klasickým džínům, ale pěkný komplet můžete vytvořit i se sukní nebo legínami. V závislosti na příležitosti jsou dokonalé dámské svetry skvělým klasickým řešením v každé fázi těhotenství, od prvního do třetího trimestru. Styly svetrů ve Formommy vybíráme tak, aby uspokojily vkus budoucích maminek i jednoduše náročných žen. Dlouhé svetry jsou jedním z nejuniverzálnějších produktů, takže se skvěle hodí i na rostoucí těhotenské bříško. A protože dobře víme, že každá z vás je jiná, každá má jinou postavu, jiný vkus a styl, i svetry v těhotenství musí být těmto preferencím ušité na míru. Teplý svetr originálního vzhledu by se měl stát povinnou výbavou šatníku každé ženy, úspěšně nahradí volnější těhotenský svetr.  

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel