.size_count{ display: none!important; }

Chůze a cestování

Chůze a cestování bez ohledu na počasí

Když se venku ochladí, procházky s batoletem nemusí končit. V této kategorii jsme shromáždili různé články užitečné v teplém a chladném počasí. Spací pytel do kočárku je skvělou volbou, když venku prší a fouká vítr a my musíme s miminkem ven, např. do obchodu nebo k lékaři. Teplý spací pytel dodá vašemu dítěti pocit bezpečí a poskytne bezpečný prostor od prvních dnů života. Prohlédněte si naši nabídku ještě dnes a zajistěte svému dítěti bezpečí a pohodlí v chladných dnech. Pohodlné, měkké spací pytle mají otvory  pro 5-ti bodové pásy . které umožňují bezpečně připoutat dítě, mají také všitý zip, který vám v případě potřeby umožní rychle se dostat k dítěti.

Výhody nánožníků do kočárku Formommy

Spací pytel nám dává jistotu, že je dítě v pohodlí a teple i v případě častých změn teplot, nebo když se pohybujeme, např. jdeme na procházku a poté vstoupíme do obchodu, kavárny nebo auta. A když se najednou oteplí nebo najednou ochladí? Jednoduše odepnout nebo připojit další vrstvu nánožníku. Dítě kočárek používá neustále, často v něm spí, pokud bezpečně nainstalujete náš výrobek, peřinka ani deka již nebudou potřeba. Nánožník do kočárku v naší nabídce je dostupný v mnoha provedeních a barvách. Rodiče si mohou vybrat materiál a výrobek, který jim nejvíce vyhovuje.

Co jiného na zimní procházku

V této sadě produktů se o vás chceme postarat, proto v této kategorii naleznete také návleky do kočárku . Rukávy jsou tím nejlepším receptem na studené ruce při jízdě s kočárkem na procházce v chladných dnech. Je to perfektní řešení pro sníh, vítr a déšť. Hřejivé návleky se nezaleknou žádného počasí a procházku s batoletem si užijete bez ohledu na teplotu.

Přemýšlíte o dárku pro budoucí či mladou maminku a její dítě na miminko? Bezpečný kokon může být pěkným dárkem. Stejně jako měkká, roztomilá deka nebo roztomilý nánožník do kočárku .

Náš internetový obchod nabízí vše, co vy a vaše dítě potřebujete pro svou výbavičku:

Přikrývky

oblečení pro miminka

Laktační vložky   

Těhotenské a kojící košile  

Povlaky na koupání

Kojící podprsenky     

Dětské deky

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel