.size_count{ display: none!important; }

Bryndáky

Barevné a snadno čistitelné dětské bryndáky

Většina rodičů si nedokáže představit krmení bezdětských bryndáků. Absence bryndáku během jídla se často rovná obrovskému nepořádku a hromadě prádla, kterého mají pečovatelé už tak dost. Než se batole naučí samo efektivně používat příbor, vyplatí se pořídit si ne jeden, ale hned několik dětských bryndáků. To bude mít pozitivní vliv nejen na pohodlí rodičů, ale také na celkovou atmosféru při jídle a spokojenost dítěte.

V sortimentu našeho obchodu najdete krásné dětské bačkůrky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Většina výrobků byla vyrobena z froté bavlny, která zajišťuje velkou odolnost a snadné čištění. Děti pro děti jsou také podšity nepromokavou vrstvou, která zabraňuje pronikání všech druhů tekutin na oblečení dítěte. Mají také pohodlné zapínání na suchý zip, které umožňuje snadné nasazování a sundávání bryndáku. Lemování kolem příslušenství je vyrobeno z měkkého, nedráždivého materiálu.

Pokud se chcete vyhnout zbytečnému nepořádku při jídle, podívejte se také na nepoháry dostupné v naší nabídce.

Výběr dokonalého bryndáku pro vaše miminko

V našem internetovém obchodě na vás čeká velmi pestrá nabídka bryndáků. Vybírat můžete z více než desítky modelů s různým designem. Vybrat si můžete například bryndáky s motivem dinosaura nebo veselé zeleniny. Najdete zde také roztomilé zvířecí potisky a barevné vzory, které se líbí dětem i dospělým.

Pohádkové prasátko je ideálním nápadem na malý dárek při návštěvě malých rodičů. Je také nezbytnou součástí výbavičky pro každé dítě starší 3 měsíců. Máte-li jakékoli dotazy týkající se této kategorie výrobků, obraťte se na náš obchod. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a poskytneme podrobnosti o nabídce.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel