.size_count{ display: none!important; }

Bluzy

Mikiny nesmí chybět v šatníku těhotné ženy

Když přicházejí chladnější dny a vy se chcete i v těhotenství cítit pohodlně a především v teple – vyplatí se investovat do mikiny. V této kategorii najdete mikiny na podzim a zimu, které pojmou i těhotenské bříško. Klasické dámské mikiny s dlouhým rukávem pro budoucí maminky, které díky univerzálnímu střihu mohou nosit i ženy, které nejsou těhotné. Mikiny dostupné na Formommy jsou cool styly, které padnou rostoucímu bříšku v každé fázi těhotenství. Skvěle se hodí ke sportovnímu stylu, například k těhotenským legínám .    

Pohodlný oversize styl

Pro budoucí maminky jsme připravili zajímavé střihy mikin v klasických barvách, abychom vám poskytli mnoho možností módních doplňků, které můžete k těmto dámským mikinám nosit. Materiál našich mikin je hřejivý, ale má také skvělé složení, takže nebude dráždit pokožku žádné ženy. Masitá látka, ze které jsou naše mikiny vyrobeny, umožňuje pokožce dýchat a nepotit se. Pohodlný oversize styl je vždy klasickým hitem, který si můžete užít v těhotenství i po něm.  

Dámské mikiny v každé fázi těhotenství

Volné stylové dámské mikiny  v těhotenství úspěšně nahradí svetry a speciální těhotenské mikiny - můžete je chovat jako těhotenské oblečení. Pohodlnou mikinu můžete nosit ke klasickým džínům, ale stylový look můžete vytvořit i se sukní nebo těhotenskými kalhotami . V závislosti na příležitosti jsou perfektní dámské sportovní mikiny skvělým klasickým řešením v každé fázi těhotenství, od prvního do třetího trimestru. Ve Formommy vybíráme střihy mikin tak, aby vyhovovaly vkusu náročných žen a potřebám těhotných žen. Mikiny jsou jedním z nejoblíbenějších dámských kousků a vyplatí se je mít ve svém šatníku nejen v těhotenství, ale i v době porodu. Ve Formommy víme, že každý z vás je jiný, každý má jiný styl, vkus nebo velikost, a proto jsme se snažili, aby mikiny dostupné v našem internetovém obchodě byly šité na míru těmto preferencím.     

Pozor také na naše  dámské svetry  , které jsou také skvělým nápadem na chladnější večery a rána.

Staňte se stylovou návrhářkou s Formommy a navrhujte své módní kreace během těhotenství i po něm!

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel