.size_count{ display: none!important; }

Poporodní spodní prádlo

Těhotenské spodní prádlo

Porod a poporodní období je pro každou ženu speciální období, proto je důležité v tomto období pečovat nejen o děti, ale i o sebe.
Poporodní kalhotky jsou standardem a nutností novopečených maminek. V prvních dnech poporodního období usnadňuje proces hojení časté větrání intimní oblasti a volné proudění vzduchu.
Nedílnou součástí každé výbavičky, zejména při přirozeném porodu, je hygienická podsádka a poporodní kalhotky, které ji udrží na správném místě a nyní dokonale nahradí každodenní spodní prádlo. V poporodním období, které trvá v průměru asi 6 týdnů, jsou těhotenské kalhotky naprostou nutností.
Existují dva typy tohoto spodního prádla: jednorázové poporodní kalhotky a opakovaně použitelné poporodní kalhotky. Kterékoli z nich můžete zakoupit v našem obchodě.

Jednorázové poporodní kalhotky

Jedná se o  poporodní zeštíhlující prádlo , které bylo navrženo tak, aby nedráždilo poporodní rány a zajistilo volnou cirkulaci vzduchu v intimních místech po přirozeném porodu.
Mohou být vyrobeny z různých materiálů. Podle převládajících standardů by poporodní kalhotky měly být vzdušné a jemné a primární funkcí jednorázových kalhotek v nemocnici v poporodním období je udržet poporodní vložky na svém místě. Typ porodu, který nastávající maminka zvolí, neovlivňuje, jaké těhotenské kalhotky pro ni budou lepší. Těhotenské kalhotky  Canpol Babybalené po 5 kusech, nejsou přiléhavé na tělo, díky čemuž si můžeme užívat i vzdušný materiál po císařském řezu a jemná gumička i v tomto případě usnadňuje nošení na břiše a nezpůsobuje podráždění . Během prvních dnů v poporodním období, zvláště po přirozeném porodu, potřebuje žena pohodlí a komfort, nemusí myslet na praní spodního prádla a speciální síťované poporodní kalhotky udrží poporodní vložky na správném místě. Těhotenské výkaly a jednorázové kalhotky mohou snadno skončit v odpadkovém koši.

Jednorázové poporodní kalhotky

je jemný přípravek k použití ihned po přirozeném porodu, usnadňuje hojení ran a není nutné jej prát v pračce.

Opakovaně použitelné poporodní kalhotky

Síťované poporodní kalhotky  Babyono nebo Akuku balené po 2 kusech vyrobené ze speciální síťoviny navíc udrží hygienickou vložku a poporodní vložky na svém místě, elastické přilnutí k tělu, kterým se tyto síťované kalhotky vyznačují, umožňuje snadnější hojení rány po císařském řezu, udržuje potěhotenské bříško v dobré kondici.

Opakovaně použitelné poporodní kalhotky

dostupný na našich stránkách je komfort pro podrážděné bříško v nemocnici i doma, usnadňuje ženě výměnu spodního prádla v tomto náročném období po těhotenství.
Doplňky dostupné na našich stránkách, jako jsou poporodní vložky, se budou hodit i v nemocnici, jejich cena je pro mladou maminku velmi dostupná.
Opravdu záleží na vašem výběru a ať už se jedná o jednorázové nebo opakovaně použitelné poporodní kalhotky, mezi našimi produkty najdete naprosto vše, co potřebujete, v různých velikostech a vyrobené z nejlepších dostupných materiálů.

Které těhotenské kalhotky jsou lepší?

V naší firmě věříme, že jednorázové kalhotky a kalhotky na opakované použití jsou velmi dobré a oba druhy se opravdu vyplatí koupit.
Pro čerstvé maminky může být porod emocionální horskou dráhou i fyzickým nepohodlím. Proto je výběr dobrého spodního prádla v této době tak nezbytný.

Poporodní kalhotky ve Formommy

jsou ultra pohodlné a bezpečné, nemusíte se bát praní. Těhotenské kalhotky poskytují životně důležitou podporu tam, kde je to nejdůležitější – chráněná místa, jako jsou rány nebo citlivé části těla, kde je nyní důležité časté větrání intimní oblasti. Bez způsobení nepohodlí nebo podráždění. Jejich promyšlený design navíc zabraňuje protečení a je speciálně přizpůsoben měnícímu se tvaru a velikosti maminky po porodu.

Nechte Formommy, aby se o vás postarala

vyberte si těhotenské kalhotky na našem webu, podívejte se, jak snadno upravíte velikost od S až po XXL. Usnadněte si dodržování hygieny, podívejte se, jak důležité je nyní pro ženu hojení ran. Pořiďte si jednorázové těhotenské kalhotky a těhotenské kalhotky ze síťoviny a zamilujte si pohodlí obou typů.

Sizes
Značka
pixel