.size_count{ display: none!important; }

Žvýkačky

Kousátko je nepostradatelným společníkem v období prořezávání zoubků

Kousání je přirozený proces ve vývoji miminka, je nesmírně důležité pro vývoj zoubků, jazyka a obličejových svalů a také pomáhá miminku v procesu prořezávání zoubků a zmírňuje bolesti s tím spojené. Kousání také pomáhá ke zklidnění a relaxaci, což je zvláště důležité v těžkých chvílích, protože děti v tomto věku ještě neumějí mluvit a vyjadřovat své emoce jiným způsobem, což může vést k úzkosti a pláči. Proto je kousátko jednou z nezbytných věcí, které by miminko mělo mít.

V kategorii Kousátka jsme pro vaše pohodlí shromáždili:

  • Silikonová kousátka  - Silikonové kousátko zmírňuje bolest při prořezávání zoubků. Speciálně tvarovaný povrch poskytuje jemnou masáž dásní. Snadné uchopení a držení v malých ručičkách dítěte. Je vhodný pro chlazení v lednici, díky čemuž zklidňuje bolavá místa. Doporučeno od 1 měsíce věku.

  • Vodní kousátka  - Vodní kousátka naplněná studenou vodou. Mají   vložky , které přinesou úlevu podrážděným dásním vašeho miminka. Vodní kousátko lze vychladit v lednici pro ještě větší pohodlí miminka.

  • Dřevěná kousátka - Praktická dřevěná kousátka, vyznačující se  zajímavým tvarem . Díky tomu stimulují jemnou motoriku dítěte. Jsou perfektní při  prořezávání zoubků , kdy dásně velmi svědí a dítě má silnou potřebu žvýkat. Jsou lehké a šikovné, díky tomuto miminku není problém ho udržet v malých ručičkách. 
  • Pohodlné  bryndáčky s  dřevěnými kousátky . - Svým tvarem a způsobem výroby  plní dvě funkce . Je to jednak bryndáček, který chrání oblečení dítěte při krmení, jednak je to šátek/šátek a díky nasazenému kusu javorového dřeva je to i kousátko

  • Úžasná  kousátka BABYONO ORTHO  extrémně měkká silikonová kousátka s originální strukturou a tvarem. Snadno se chytí a drží v rukou dítěte. Výrobky ze silikonu - materiálu, který neobsahuje Bisfenol A. Toto kousátko je nenahraditelné v období prořezávání zoubků.

Při výběru kousátka se řiďte několika důležitými faktory: především bezpečností, materiálem, ze kterého je vyrobeno, tvarem a velikostí a snadností čištění. Bez ohledu na to, jaké kousátko pro miminko zvolíte, je potřeba ho udržovat v čistotě. Oteklé a bolestivé dásně jsou velmi náchylné k různým typům infekcí, proto je pravidelné čištění povinné. 

Věnujte pozornost našemu obchodu a  sekci Miminka  a postarejte se již nyní o jedinečné potřeby svého chlapečka či holčičky.

Ve Formommy máme vše, co potřebujete pro sebe a své miminko...

láhve  hygienické výrobky

barevné bryndáčky  kousátka

kojenecké oblečení  plavky

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel