.size_count{ display: none!important; }

Bluzy

Dámské mikiny na chladnější dny

Podzim a zima jsou obdobím, kdy musíme obléknout více vrstev, abychom se cítili plně pohodlně. To může být nepříjemné, zejména během těhotenství. Proto jsme pro vás připravili kolekci teplých a extrémně pohodlných těhotenských mikin ! Aby se každá z vás, také budoucí maminka, mohla v chladnějších dnech pohodlně oblékat.

Oversized styl nikdy nevyjde z módy, tak se podívejte na naši kolekci mikin ještě dnes!

Pohodlné těhotenské mikiny, ideální pro každodenní nošení

Pro budoucí maminky a všechny ženy jsme připravili kolekci mikin ideální do chladnějších dnů. V kategorii Mikiny jsme shromáždili klasické vzory, abychom každému z nich poskytli širokou škálu stylingových možností. Materiál, ze kterého jsou naše mikiny vyrobeny, je hustý a masitý, ale zároveň zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu. Při hledání těhotenského oblečení, které vás bude provázet i po tomto období, se vyplatí věnovat pozornost sportovním mikinám. Volné dámské mikiny v těhotenství jsou nezbytností mezi těhotenským oblečením, proto se vyplatí je mít v šatníku v každé fázi těhotenství, od prvního do třetího trimestru.

Módní mikiny pro těhotné - ukázkové styly

Zajímá vás, jaké outfity můžete s takovými mikinami vytvořit? Vzhledem k tomu, že je o něco delší (proto se hodí i pro těhotné ženy), skvěle se hodí k těhotenským legínám , můžete si vybrat klasické černé nebo legíny v barvě, která vám umožní předvést svůj individuální styl. Přidejte zateplené kozačky nebo sportovní tenisky, teplý kabát a módní ležérní styl je připraven! Sportovní mikiny milují ženy po celém světě. Přidejte se k této skupině výběrem mikin z kolekce v našem internetovém obchodě.

Pozornost budete věnovat i našim dámským svetrům , které jsou také skvělým nápadem na chladnější večery a rána.

Staňte se stylovou návrhářkou s Formommy a navrhujte své módní kreace během těhotenství i po něm!

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel