.size_count{ display: none!important; }

Kojící tričko & Halenka

Většina budoucích maminek ocení pohodlné těhotenské oblečení. Díky nim se můžete cítit pohodlně v jakékoli situaci - u lékaře, na návštěvě u přátel, na procházce nebo prostě v pohodlí domova. Proto by váš šatník měl obsahovat vzdušné šaty a pohodlné košile, které vás neomezují v pohybu. Co by tam ještě mělo být? Samozřejmě, univerzální a módní těhotenské halenky!

Módní a pohodlné těhotenské halenky

Proč by neměly chybět v šatníku nastávající maminky? Zaprvé jsou velmi univerzální.Těhotenské halenky lze kombinovat s džínami, látkovými kalhotami, tepláky nebo legínami. Vaše pohodlí je v tomto období nesmírně důležité, proto je velmi užitečné univerzální oblečení - můžete si ho obléknout nahoru nebo dolů podle nálady a rozpoložení, ale také podle povětrnostních podmínek. V teplých dnech se vám budou hodit trička s krátkým rukávem. Modely dostupné v našem obchodě jsou nejen pohodlné, ale také trendy - najdete zde například módní těhotenské halenky se španělským výstřihem. Nebo máte rádi mírně otevřená záda? Pak si vyberte model s jemným výstřihem na zádech. Najdete zde také klasickétěhotenské halenky s ¾ rukávy a žebrovaným lemem. Díky nim se budete cítit krásně a žensky každý den! A můžete je bez obav nosit i po těhotenství.

Těhotenské halenky z nejlepších materiálů pro budoucí maminky

Ve ForMommy víme, jak důležité je vaše pohodlí, a proto dbáme na to, aby složení našich těhotenských halenek bylo co nejlepší. Proto jsme vsadili na bavlnu s malými příměsemi syntetického materiálu, kterou můžete prát v pračce (doporučujeme spíše nízké teploty). Díky tomu jsou našetěhotenské halenky nejen pohodlné na nošení a prodyšné, takže vaše pokožka může dýchat, ale také se pohodlně udržují v čistotě. Materiál je také kvalitní, takže se nemusíte bát, že by byl po jednom vyprání nepoužitelný. Vyberte si z halenek v mnoha klasických barvách. Zkombinujte je s pohodlnými těhotenskými kalhotami a vytvořte si pestrý outfit, který vás pozitivně naladí! :)

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel