.size_count{ display: none!important; }

Dětské pleny

Měkké dětské pleny

Před tuctem let sedětské pleny vyráběly z tetry a maminky je opakovaně praly. Pohled na visící pleny, sušící se na slunci, byl typickou součástí krajiny. Nyní se většina rodičů spoléhá na jednorázové dětské pleny. Jsme si však jisti, že pohled na naši širokou nabídku klasických plenek přiměje nejednu maminku k nákupu. Obyčejné šedé tetry jsou minulostí a místo nich máme pestrobarevné pleny. Krásné barevné vzory se hodí pro chlapce i dívky. Roztomilí medvídci koala, výrazné květiny, vesmírné lodě nebo auta - to vše najdete na stránce našeho obchodu.

Dětské pleny z vysoce kvalitních materiálů

Nejdůležitější je pro nás blaho, zdraví a pohodlí vašeho dítěte. Proto jsou našedětské pleny vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které nedráždí pokožku a nezpůsobují alergické reakce. Jsou měkké a příjemné na dotek. Jsou prodyšné a vzdušné a umožňují vám pečovat o správnou hygienu vašeho dítěte. V naší nabídce najdetedětské pleny z tetra, flanelu, mušelínu a bambusu. Lze je používat od prvních dnů života dítěte. Lze je použít jako lehký potah, prostěradlo, zavinovací podložku, ručník nebo zavinovačku. Skvěle se hodí při krmení a k ochraně oblečení před únikem vody. Dětské pleny jsou opakovaně použitelné. Praní při správné teplotě zajistí, že vydrží dlouho, barvy nevyblednou a materiál neztratí svůj tvar. Dětské pleny jsou k dispozici jednotlivě nebo v sadách.

Podívejte se také na další kojenecké potřeby dostupné v našem obchodě ForMommy, jako jsou přebalovací podložky nebo kontejnery na dudlíky.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel