.size_count{ display: none!important; }

Polštářek Termofor s višňovými peckami

Děti v prvních měsících života často bojují s bolestivou kolikou nebo jednoduše bolestmi bříška. Jedním ze způsobů, který v takové situaci pomáhá ulevit od bolesti a zároveň uvolnit bříško, je použití termoforu. Proto jsme pro vás připravili bezpečné termofory pro děti , které se vyplatí mít vždy po ruce. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou ohřívacích lahví, kde naleznete např. organické lahve s horkou vodou z třešňové pecky !

Ohřívací láhve pro děti - pomoc v různých situacích

V naší nabídce jsme pro vás připravili ohřívací láhve v různých velikostech, a to jak malé ohřívací láhve pro děti , které můžete mít po ruce a vzít si je s sebou na cesty, tak i větší. Stojí za to vědět, že termofor lze používat dvěma způsoby: horkou a studenou, v závislosti na aktuální potřebě miminka. 

Lze je použít pro zahřátí, například když má miminko koliku, křeče nebo bolesti svalů. Takový termofor může samozřejmě využít i maminka! Zahřátý poslouží při menstruačních bolestech, nebo třeba jako obklad na bolavá prsa. Chlazená termofor pro děti je zase úlevou při prořezávání zoubků, při migrénách a náhlých bolestech hlavy, ale i při zklidnění modřin nebo bodnutí hmyzem.

Pár slov o lahvích na horkou vodu z cherry pecky 

Ohřívací lahve s třešňovou peckou jsou v poslední době populárnější a mnohé maminky si je okamžitě zamilovaly. S plničem nehrozí popálení ani otrava. Takový termofor je zcela bezpečný a ekologický , vyrobený ze 100% bavlny a třešňových semínek z polských plodin. 

Jak takový termofor používat? Pro zahřátí vložte na minutu do mikrovlnné trouby nebo na cca 4 minuty do trouby (120 stupňů). Můžete ho dát i na radiátor a počkat, až se zahřeje, ale bude to delší proces. Pokud jej chcete používat za studena, stačí jej dát v igelitovém sáčku na hodinu do mrazáku.

Pokud vaše ratolest dostane rýmu, mohou se vám hodit nosní odsávačky , které jsou skvělé v boji s rýmou. Navíc se vyplatí mít po ruce teploměry pro děti .

Model
Značka
Price ranges
pixel