.size_count{ display: none!important; }

Porodní a kojící košile

Kojící košile

Internetový obchod Formommy, chce se postarat o vaše pohodlí a bezpečí během těhotenství a kojení, připravil pro vás praktické a pohodlné košile na kojení. V našem obchodě najdete modely zapínané na patentky, knoflíky, zipy a "přesahy". Aby splnila vaše očekávání, vytvořila společnost Formommy košile na kojení bez ramínek a košile s krátkým rukávem v široké škále barev. Najdete je v tmavě modré, černé, růžové, mátové, šedé, s módními květinovými vzory, potisky, hladké nebo s jemnou aplikací. Maminky si nejvíce oblíbily nemocniční košile v tmavých barvách, tj. tmavě modré a černé, které zajišťují diskrétnost.

Těhotenské košile nejvyšší kvality

Obchod s těhotenským oblečením Formommy je zárukou kvality s téměř 10 lety zkušeností v těhotenském průmyslu. Naše Porodní košilky jsou vyrobeny z nejkvalitnější 100% bavlny, takže si můžete být jisti, že nebudou senzibilizovat ani dráždit vaši pokožku ani pokožku vašeho dítěte. Hlavní výhodou poporodní košilky je pohodlí a volnost při krmení novorozence. Být mámou je největší štěstí pod sluncem a šťastná máma je šťastné dítě.

Široká nabídka poporodních košil pro kojící maminky

V našem těhotenském butiku najdete těhotenské košilky pro kojící od Doctor Nap, Formommya mnoha dalších výrobců. Mezi naše jedinečné designy patří kolekce těhotenských košil "Basic" a "Love my baby". Vlastní potisk "Love my baby" je oblíbený u zákazníků, kteří nám důvěřují. Můžete si vytvořit vlastní jedinečnou sadu pro sebe i miminko kombinací košilek na kojení s výrobky, jako jsou dětské dupačkya dětské body s jedinečnými potisky "Love my mommy" a "Love my daddy". V našem obchodě najdete také těhotenské županyv barvě vámi vybrané košile .Pamatujte, že těhotenská košile nemusí být vůbec nudná! A vy, jaký model a vzor si vyberete pro sebe?

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel