.size_count{ display: none!important; }

Odstoupení od smlouvy

Právo na odstoupení od smlouvy
Zákazník, který je spotřebitelem, má 14denní lhůtu na odstoupení od smlouvy. Spotřebitel má právo odstoupit od této smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu. Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne 14 dní po doručení objednávky.
Chcete-li uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, musíte nás o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy informovat jednoznačným prohlášením (například dopisem zaslaným poštou, faxem nebo e-mailem).
Můžete použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, ale není to povinné.
Pro dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy postačí, když své sdělení o uplatnění práva na odstoupení od smlouvy odešlete před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.
Účinky stažení
Odstoupíte-li od této smlouvy, vrátíme vám všechny platby, které jsme od vás obdrželi, včetně nákladů na dodání zboží (s výjimkou dodatečných nákladů vzniklých v důsledku toho, že jste si zvolili jiný typ dodání než námi nabízený nejlevnější typ běžného dodání), a to bezodkladně a v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí uplatnit právo na odstoupení od této smlouvy. Platbu vrátíme stejným platebním prostředkem, který jste použili při původní transakci, pokud jste se výslovně nedohodli jinak; v žádném případě vám v souvislosti s tímto vrácením nebudou účtovány žádné poplatky.
Zpáteční adresa v České republice

Bezplatné vrácení : Zasilkovna
Kód pro vrácení : 95287124

For s.c./ Formommy

Obrońców Modlina 4
30-733 Kraków
(POLSKA)

info@formommy.cz

pixel