.size_count{ display: none!important; }

sáčky na použité pleny

Voňavé sáčky na použité plenky

Voňavé sáčky jsou hygienickým a velmi pohodlným způsobem, jak se zbavit použitých plen a špinavých vlhčených ubrousků. Sáčky voní a neutralizují nepříjemné pachy. Dobře krycí barva skryje obsah tašky a jednoduchý uzel umožňuje pevné uzavření. Velikost tašky je dostatečně velká, aby se do ní vešly pleny všech velikostí spolu s použitými ubrousky a vatovými tampony. Kapsy jsou ideální na cestování a procházky. Sáčky jsou napuštěny speciální přísadou s vůní vybranou tak, aby neutralizovala nepříjemné pachy.

Snadné a pohodlné

Sáčky lze snadno vyjmout z obalu, který lze snadno znovu uzavřít a jejich modrá barva skryje obsah sáčku. Praktická ucha umožňují snadné zavazování a pevné uzavření tašky. Poté stačí celý obsah vyhodit do odpadkového koše bez obav, že se nepříjemné pachy dostanou ven.

Praktické a univerzální

Velikost tašky je dostatečně velká, aby se do ní snadno vešly plenky všech velikostí spolu s použitými papírovými kapesníky a vatovými tampony. Baby Ono nebo Akuku se jako vždy o rodiče postarali i v tomto ohledu. Taštičky se skvěle hodí na doma, na procházku nebo na návštěvu přátel. Když budete mít s sebou několik sáčků, nebudete se muset starat o to, kde a jak špinavou plenu vyhodit.

Pohodlí Vás i Vašeho dítěte je pro nás nejvyšší prioritou, - proto se náš obchod postaral o to, abyste v těhotenství i po porodu našli veškeré potřebné doplňky potřebné pro maminku i miminko.

Ve Formommy máme vše, co potřebujete pro sebe a své miminko...

opakovaně použitelné plenky,  jednorázové plenky

chrániče bradavek , poporodní kalhotky

kojenecké oblečení , plavky

A mnoho dalších doplňků pro těhotenství a kojení. Navštivte náš internetový obchod a vyberte si nákup, aniž byste opustili domov.

Značka
pixel