.size_count{ display: none!important; }

Misky

Zpestřete si jídlo barevnými miskami pro děti

Barevné dětské misky jsou produktem, bez kterého by se učení samostatného jídla mohlo ukázat jako krkolomný úkol. S jejich pomocí se každé jídlo stane pro vaše dítě další zábavnou činností. Poutavé motivy zvířátek přesvědčí i toho největšího žrouta, aby misku vyprázdnil, zatímco praktické prvky, jako je protiskluzová základna nebo přídavná držadla, zaručují pohodlné používání. Dětské misky jsou proto skvělým a navíc bezpečným způsobem, jak naučit děti samostatnosti v každodenních činnostech.

Pokud je vaše děťátko ve fázi, kdy se učí samostatně jíst a pít, mohou se vám hodit také bidony pro kojence dostupné v naší nabídce.

Dětské misky z řady ForMommy

V našem obchodě najdete mnoho modelů dětských misek. Můžeme vám nabídnout jak pohádkové misky pro domácí použití, tak mimořádně praktické nevylévací hrnky s trubičkou a víčkem. Ty první lákají na oku lahodící barvy a zvířecí grafiku, zatímco ty druhé nabízejí multifunkčnost a pohodlí v každé situaci (i když jde o konzumaci polévky na cestách).

Jsme přesvědčeni, že dětské misky se budou líbit jak těm nejmenším, tak jejich rodičům. Dobře se hodí nejen pro konzumaci tekutých, ale i polotekutých a sypkých pokrmů. Lehký materiál, ze kterého jsou dětské misky vyrobeny, neobsahuje BPA, což zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti. Naše výrobky jsou také vybaveny praktickými oušky pro snadnou manipulaci a držení. Dětské misky lze navíc mýt v myčce nádobí, což usnadňuje každodenní používání.

Zveme vás, abyste se blíže seznámili s naší nabídkou a objednali si ji.

Barva
Značka
pixel