.size_count{ display: none!important; }

Těhotenské šaty

Pohodlné šaty pro těhotné ženy

Těhotenství je období, kdy se chcete oblékat elegantně a žensky.Těhotenské šaty, které si můžete zakoupit v našem obchodě, jemně zvýrazní vaši oblou postavu a zároveň vám umožní cítit se módně, elegantně a sexy.

Šaty pro těhotné ženy již nemusí být spojovány s nevýraznými, bezcharakterními taškami. Obálkový výstřih zvýrazňuje ženské křivky a usnadňuje kojení po těhotenství. Měkká, na dotek příjemná tkanina se přizpůsobí rostoucímu bříšku.

Našetěhotenské šaty vám pomohou cítit se v tomto výjimečném období pohodlně a komfortně a zároveň v nich budete vypadat žensky a elegantně.

Vysoce kvalitní těhotenské šaty od společnosti For Mommy

Těhotenské šaty tkaniny v naší nabídce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jsou kombinací bavlny a elastanu. Pro pohodlí nastávajících maminek jsme se postarali o to, aby se pohodlně nosily, byly příjemné na dotek a také se přizpůsobily zaoblené těhotenské siluetě. Výhodou našichtěhotenských šatů je, že jsou skvělé nejen během těhotenství, ale i po něm.

Materiál se po natažení vrátí do původního tvaru, takže po těhotenství vypadá velmi dobře. Obálkový výstřih navíc umožňuje snadný přístup k prsům, takže kojení je pohodlné a velmi snadné. Pokud hledátetěhotenské šaty, které vám poskytnou pohodlí a jemnou ženskost zároveň a podtrhnou váš přirozený půvab, pak neváhejte a vyberte si jedny z našich módních šatů dostupných v několika barvách a velikostech

Podívejte se také na další oblečení dostupné v našem obchodě, jako jsou těhotenské legíny nebo těhotenské kalhoty.

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel