.size_count{ display: none!important; }

Spódnice

V kategorii Těhotenské sukně jsme shromáždili modely dokonalého těhotenského oblečení, které žádná budoucí maminka nemůže ignorovat. Váš šatník těhotných žen může obsahovat jedinečné a funkční dámské sukně navržené s ohledem na pohodlí a styl během těhotenství. Naše kolekce těhotenských sukní různých délek zahrnuje také různé vzory, střihy a vysoce kvalitní materiály, vyrobené z certifikovaných pletenin, to vše tak, aby vyhovovalo vašim různým preferencím a potřebám vašeho těhotenského bříška v tomto speciálním období. Chceme budoucí mamince poskytnout výjimečný komfort, proto mají sukně pro těhotné všité speciální panely, které se přizpůsobí postavě a velikosti každé ženy.

Těhotenské oblečení v šatníku budoucí maminky

Pokud hledáte dokonalé těhotenské oblečení - těhotenská sukně bude perfektním řešením v šatníku budoucí maminky, která se chce cítit žensky a pohodlně jak každý den, tak i při zvláštních příležitostech. Dámské těhotenské sukně s elastickými pásky, úpravami a speciálními sladěnými těhotenskými panely zaručují skvělý vzhled, volnost pohybu a pohodlí při používání.

Modely těhotenského oblečení milkandlove nebo jiných známých polských výrobců dostupné v naší nabídce zahrnují certifikované úplety a různé délky těhotenských sukní shromážděné pro vaše pohodlí v kategorii Maminka. Těhotenská tužková sukně se přizpůsobí rostoucímu těhotenskému bříšku a po porodu poskytne budoucí mamince pohodlí při zotavení její postavy. Naše dámské sukně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, prodyšných materiálů, zajišťujících komfort nošení po celý den. Každá žena si vybere od každodenních modelů do práce nebo na procházku až po elegantní ženské těhotenské sukně pro zvláštní příležitosti. Vyberte si různé střihy a vzory, vypasované těhotenské sukně nebo volné střihy, perfektní v těhotenství!!!

Těhotenské sukně dostupné v internetovém obchodě Formommy jsou praktické, módní těhotenské střihy, díky kterým se budete cítit sebevědomě a krásně a zároveň zdůrazní vaši jedinečnou kondici. Zde najdete těhotenské oblečení dostupné v různých délkách, barvách a stylech – které bude dokonalým doplňkem vašeho těhotenského šatníku a umožní vám zachovat si svůj individuální styl a smysl pro estetiku.

Díky naší široké nabídce módních produktů a výrobků si každá mladá maminka najde něco, co splní její očekávání a umožní jí užít si těhotenské dobrodružství pohodlně a stylově. Kolekce těhotenského oblečení byla navržena tak, aby si ji každá z vás užila i po porodu. Skryté zipy u šatů a řasení u sukní zajistí, že sukně, kterou jste si v těhotenství zamilovali, vám umožní užívat si její perfektní stav i po těhotenském dobrodružství.

Objevte naši kolekci vypasovaných těhotenských sukní, vyberte si pohodlí svého rostoucího bříška a cítíte se výjimečně při čekání na své malé miminko!

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel