.size_count{ display: none!important; }

Čajové lžičky

Měkké dětské lžičky ideální pro učení se jíst

Na začátku dobrodružství samostatného stravování je dobré vybavit dítě pomůckami, které mu pomohou získat přesnost pohybu a jistotu v jednání. Ideálním produktem pro tento úkol jsou měkké dětské lžičky. Lžičky jsou přizpůsobené věku a schopnostem dětí a poskytují ideální podporu již od samého počátku učení. Proč je používat?

Největší výhodou lžiček je, že jsou vyrobeny výhradně z měkkého silikonu, který nepředstavuje žádné nebezpečí pro jemné dásně batolat. Materiál je také velmi pevný, odolný a navíc se snadno čistí. Dalším plusem je skutečnost, že dětské lžičky padnou dítěti přesně do ruky. Jejich oblý tvar umožňuje pohodlné používání, i když je dítě silně mačká nebo opakovaně otáčí v rukou. Design je také příjemný na pohled a vybízí děti k používání dětské lžičky.

Pokud je vaše děťátko ve fázi, kdy se učí samostatně jíst a pít, mohou se vám hodit také dětské misky dostupné v naší nabídce

Podívejte se na dětské lžičky dostupné na ForMommy

V našem obchodě najdete několik modelů dětských konviček. Nabízené výrobky jsou zdobeny barevnými vložkami, které jistě zpříjemní stolování každému dítěti. Trvanlivost materiálů a pečlivé zpracování zase znamenají, že dětské konvičky vydrží zkoušku časem a mohou sloužit i mladším sourozencům. Jsou zkrátka ideální pro ty nejmenší, kteří se právě učí používat příbory

Na každý výrobek se vztahuje 24měsíční záruka a právo na vrácení do 14 dnů bez udání důvodu. Zveme vás, abyste se blíže seznámili s naší nabídkou a objednali si ji.

Barva
Značka
Price ranges
pixel