.size_count{ display: none!important; }

Odsávačky mateřského mléka a sběrače

Praktické sběrače mléka

Každá nastávající maminka se na narození svého dítěte připravuje tím, že pro něj i pro sebe připravuje potřebné výbavičky. Jedním z důležitých produktů, na které je třeba pamatovat při sestavování tašky do porodnice, je odsávačka mateřského mléka. Nabízímeruční odsávačky asběrače mléka. Během kojení se často stimuluje i druhý prs a mateřské mléko začne vytékat i z něj. Mateřské mléko je důležitým prvkem pro zdraví dítěte, a proto stojí za to zajistit, aby nepřišlo nazmar. Sběrači mléka se velmi snadno používají a lze je volně používat během krmení. Stačí stisknout spodní část lahvičky, přiložit ji k prsu a sběrač se sám udrží a zachytí každou vzácnou kapku mléka. Pomocí sběračů alaktátorů můžete mléko kdykoli odstříkat a uchovávat v lednici, přikryté speciálním víčkem, nebo ho nalít do sáčku a zmrazit. Tyto typy výrobků jsou užitečné v každé fázi kojení. Na začátku, když jsou prsa ženy plná mateřského mléka, a později, když je třeba laktaci stimulovat.

Vysoce kvalitní odsávačky a sběrače mateřského mléka

Všechny odsávačky mateřského mléka asběrače mléka v naší nabídce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jsou bezpečné pro matku, dítě i mateřské mléko. Jsou vyrobeny ze speciálního plastu, který neobsahuje bisfenol A (0 % BPA) a je určen pro styk s potravinami. Ruční odsávačky mateřského mléka asběrače mléka se skládají z malého počtu součástí, které se velmi snadno udržují v čistotě. Díky své malé velikosti jsou diskrétní, a proto se snadno vejdou do dámské kabelky a lze je kdykoli použít.

Podívejte se také na další produkty, které můžete po porodu potřebovat, jako jsou podprsenky na kojení nebo kojenecké pláště.

 

Značka
pixel