.size_count{ display: none!important; }

Poporodní spánky

Absorpční poporodní podložky do postele

Poporodní spacáky byly vytvořeny pro ženy v období po porodu. Postnatální vložky jsou vyrobeny z mimořádně šetrných a přírodních materiálů, pečlivě vybraných tak, aby nedráždily citlivou pokožku a nezpůsobovaly alergie. Podložky jsou vysoce savé, mají superabsorpční vrstvu, která váže vlhkost a zadržuje ji uvnitř. Pomáhají předcházet vyrážkám z plenek a neutralizují nepříjemné pachy. Díky nim se ženy mohou cítit svobodně a pohodlně, snadno pečovat o své drahocenné zdraví a tolik důležitou osobní hygienu.Postnatální vložky mají lehký, měkký, prodyšný potah, který umožňuje zachovat pocit svěžesti, tak důležitý v tomto období.

Nezbytné podložky do postele po porodu

Všechny vložky z nabídky našeho obchodu jsou vysoce absorpční a zároveň mají tenkou strukturu, která umožňuje diskrétnost, volnost a pohodlí při nošení. Doporučujeme používat poporodní vložky společně s poporodními kalhotkami, které jsou také k dostání v našem obchodě ForMommy.Porodní vložky do postele jsou jednorázové a měly by se měnit dostatečně často, aby byla zajištěna intimní hygiena a čerstvost. Poporodní vložky jsou navrženy tak, aby dobře padly, poskytovaly účinnou ochranu a plnou volnost pohybu díky speciálnímu širokému samolepicímu pásu, který drží vložku na místě.

Náš sortiment zahrnuje pražce různých délek a šířek. Velký výběr umožňuje každé ženě v období po porodu najít model, který nejlépe vyhovuje jejím potřebám a podporuje pocit pohodlí. Pamatujte si - spokojená maminka je spokojené dítě.

Podívejte se také na jednorázové a opakovaně použitelné poporodní kalhotky nebo přebalovací podložky dostupné v našem obchodě.

Barva
Značka
Price ranges
pixel