.size_count{ display: none!important; }

Silikon

Bezpečná silikonová kousátka pro děti

Každé batole prožívá prořezávání zubů jinak. Některé děti trpí velkou bolestí dásní, zatímco jiné mají značné potíže způsobené prořezávajícími se zuby. Pro snížení nepříjemných pocitů při tomto procesu je dobré poskytnout dětemsilikonová kousátka. Tyto výrobky jsou vyrobeny z měkkého plastu a jsou ideální pro zklidnění svědivých dásní a přinášejí vašemu dítěti úlevu při prořezávání zoubků. Kousátka na kousátku poskytují dítěti příjemný masážní pocit a ulevují mu od svědění a bolesti.

Silikonové kroužky na prořezávání zubů pro děti se dodávají v různých povrchových úpravách a tvarech, aby lépe vyhovovaly potřebám vašeho děťátka. Jsou také lehké a mají pohodlné rukojeti, takže s nimi vaše dítě může snadno manipulovat samostatně. Silikonové kroužky na prořezávání zoubků fungují nejlépe, když jsou doma chlazené v ledničce, a jejich udržování v čistotě je snadné. Po každém použití kousátko jednoduše opláchněte pod teplou vodou s dětským mýdlem.

Pokud hledáte bezpečná dětská kousátka, podívejte se také na kousátka do vody dostupná v naší nabídce.

Prozkoumejte naši nabídku silikonových kousátek

V našem obchodě na vás čeká velmi široký výběrsilikonových kousátek. Sortiment zahrnuje výrobky mnoha tvarů, velikostí a barev. Všechny mají tvar usměvavých zvířátek s pohádkovým vzhledem, který jistě osloví naše nejmenší zákazníky. Silikonová kousátka pro děti dostupné v našem obchodě jsou zárukou vysoké kvality a účinnosti. Materiály, ze kterých jsou vyrobeny, mají potřebná schválení a jsou zcela bezpečné - a to již od prvního měsíce života.

Zveme vás, abyste si prohlédli jednotlivé produkty a objednali si je. Pokud se chcete o sortimentu dozvědět více, obraťte se na náš obchod. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy!

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel