.size_count{ display: none!important; }

Dětské bidony

Pohodlné a praktické dětské bidony

V životě každého batolete nastane čas, kdy je třeba nahradit klasické láhve na krmení pohodlnějšími a objemnějšími bidony pro děti. Bidony jsou ideálním řešením pro děti starší 4 měsíců, které se právě učí samostatnosti a začínají pít bez pomoci dospělého. Díky pohodlným držadlům a lehké konstrukci může dítě s lahví manipulovat samo a používat ji, kdykoli potřebuje.

Dětské láhve byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám rodiny bez ohledu na podmínky. Díky velké kapacitě jsou lahve vhodné jak pro domácí použití, tak pro různé cesty. Na druhou stranu snadno čistitelná brčka a savičky pomáhají prodloužit životnost výrobku, chrání jednotlivé součásti před hromaděním bakterií a pohlcováním nepříjemných pachů. Dětské bidony byly vyrobeny podle nejpřísnějších norem. Tyto výrobky jsou bezpečné pro zdraví vašeho dítěte - neobsahují škodlivé BPA, ftaláty ani PVC.

Pokud hledáte výrobky, které zabrání nepořádku v domácnosti a umožní vašemu malému dítěti být trochu samostatnější, podívejte se také na naše dětská pítka.

Dětské láhve a bidony na ForMommy

V našem obchodě najdete mnoho lahví a lahviček pro děti různého věku. Nabízíme produkty, které budou užitečné nejen pro nejmenší, ale i pro o něco starší batolata. Můžete si také vybrat z různých tvarů, objemů a barevných provedení, takže můžete výrobek dokonale přizpůsobit svým preferencím. Pokud hledáte inovativní modely, které vaše dítě ještě lépe podpoří při učení pití, nebudete z naší nabídky zklamáni. Dvoucestné ventily, zátěžová vyměnitelná brčka a tvarovaná držadla jsou jen některá z řešení, která podporují nezávislé pití

Podívejte se na všechny láhve pro batolata, které jsou k dispozici v našem obchodě.

Barva
Značka
Price ranges
pixel