.size_count{ display: none!important; }

Vlhčené ubrousky

Při sestavování výbavičky si každý rodič klade otázku, co bude potřebovat. Některé věci jsou nepovinné - někteří rodiče budou něco potřebovat a jiní ne. Není však pochyb o tom, ževlhčené dětské ubrousky jsou naprostou nezbytností. Hodí se zejména při výměně plenek, kdy důkladně a šetrně otřete dětskou pokožku.

Nezbytná součást výbavy - dětské vlhčené ubrousky

Výměna plenek totiž není jedinou příležitostí, kdy se mokré ubrousky hodí. Tehdy je používáme nejčastěji, ale můžeme je použít i k utírání batolete, když se například ušpiní při jídle.

Věnujte pozornost také praktickým aspektům používánívlhčených ubrousků pro děti. Záleží i na takových detailech, jako je design samotného obalu ubrousků, protože vám pomůže vyhnout se spoustě zklamání. Vybírejte ubrousky, které se dají znovu uzavřít pomocí klipu, a ne například jen s fólií jako obalem. Tímto způsobem ubrousky nevyschnou a neztratí svou vlhkost. Pokud vám záleží na životním prostředí, vyberte si ubrousky, které jsou 100% biologicky odbouratelné.

Jemné dětské vlhčené ubrousky

Vlhčené dětské ubrousky, které najdete v našem internetovém obchodě, jsou založeny na působení přírodních složek. Díky tomu se snižuje riziko podráždění nebo alergií a pokožka vašeho dítěte je řádně ošetřena. Pokud má vaše děťátko problém se suchou pokožkou, vyberte si dětské ubrousky, které mají ve svém složení glycerin, který má hydratační účinek.

Co dalšího se hodí do výbavy? Rozhodně oblečení! Nezapomeňte se podívat na naše dětské oblečení pro chlapce a dětské oblečení pro dívky. Vyberte si z různých velikostí a typů oblečení v pestrých a zábavných designech!

Značka
Price ranges
pixel