.size_count{ display: none!important; }

Dětské oblečení

Oblečení pro miminka

Jedním z prvků výbavičky, který mamince při nakupování přináší stejně potěšení jako dilema, je dětské oblečení. Budoucí maminky často pochybují o správném výrobci, velikosti nebo materiálu, ze kterého je oblečení miminka ušito.

Formommy shromáždil na jednom místě to nejkvalitnější oblečení pro nejmenší v dětské sekci v kategoriích - chlapec a dívka . Pamatujte, že Formommy je obchod, který stojí za to doporučit, rychlé dodání je naší předností a naše kojenecké oblečení se vyznačuje kromě kvalitních materiálů také bezvadným zpracováním. Můžeme být vaší nejlepší kamarádkou od začátku vašeho těhotenského dobrodružství.

Novorozenec a kojenec

Každý novorozenec je miminko, ale miminko je miminko jen první 4 týdny života. Alespoň teoreticky, protože tělíčko miminka se vyvíjí svým individuálním tempem a věk dítěte zde není vždy důležitý.
Novorozenci a kojenci by si měli kupovat oblečení a výrobky z přírodních materiálů, jako je bavlna. Oblečení, které neomezuje v pohybu. Oblečení, které má příslušné certifikáty. To nám dává jistotu, že splňují vysoké standardy kvality a že barviva použitá při jejich výrobě neobsahují škodlivé látky. Jsme přesvědčeni, že vysokou kvalitu oblečení pro novorozence ve Formommy zajišťuje materiál, kterým je kvalitní bavlna.

Pro dítě na prvním místě v naší nabídce naleznete pouze výrobky, které byly šity s myšlenkou zajistit miminku bezpečný život již od útlého věku. Pláštěnky, kaftany,  čepice nebo  šortky umožňují pokožce dýchat a pro bezpečí, které si každé dítě zaslouží, by měl rodič zajistit pouze to, aby materiály, ze kterých je oblečení ušito, naše miminko chránily.

V zájmu našich dětí

Od narození dítěte Vám naše firma nabízí zimní i letní oblečení pro novorozeného chlapečka a holčičku. Výbavička pro novorozence, kterou najdete v obchodě na našem webu, jsou barevné měkké kraťasy, body , dupačky nebo pohodlné šatičky, které miminko potřebuje od prvních dnů života. Krásné soupravy pro dítě a pohodlné dětské dupačky, které zlepšují kvalitu spánku a neomezují dítě v pohybu. Množství dětských výrobků a kojeneckého oblečení v našich odděleních uspokojí každého rodiče nebo člověka, který hledá něco jako dárek.
Podívejte se, co dalšího je v naší nabídce, množství produktů pro děti vás jistě nezklame. Rodiče si mohou vybrat oblečení pro novorozence jak do porodnice, kde to vyžaduje každá výbavička, tak pro pohodlí novorozence doma. Bez ohledu na to, zda sháníte oblečení na dárek nebo pro své miminko, je naší prioritou rychlé dodání a co nejlepší kvalita látek, ze kterých je oblečení pro novorozence šito.

Sortiment a typ oblečení v našem internetovém novorozeneckém obchodě jsme pečlivě navrhli s roztomilými a klasickými prvky pro naši značku Formommy , naleznete zde originální kolekce pro nejmenší miminka ze sérií Love my daddy a Love my mammy . Roztomilé body a kombinézy pro dívky a chlapce a šortky jsou bezpečné a poskytují nejvyšší komfort pro citlivou pokožku. Oblečení pro miminko je dokonalým doplňkem šatníku vašeho miminka a novorozence. Nezáleží na tom, zda hledáte něco speciálního na akcích pro děti na konkrétní příležitost nebo jen na každodenní outfit, v oblečení pro miminko u Formommy máme vše, co mladí rodiče očekávají.

Dětské oblečení pečuje o malé děti

Všechny produkty, kterými můžete doplnit svůj šatník, by měly splňovat ty nejvyšší standardy kojeneckého a novorozeneckého oblečení.

Oblečení dostupné v našem obchodě Formommy je navrženo tak, aby zajistilo pohodlí vašeho dítěte. Náš teddy je určitě skvělý materiál a volný střih, který zajišťuje volnost pohybu. Pro bezpečnost dětí samozřejmě bavlna nejvyšší kvality. Při výrobě oděvů klademe důraz na kvalitu, a proto oděvy pro kojence a novorozence v naší firmě šijí v Polsku naši polští výrobci.

Pohodlí vás i vašeho dítěte je naší nejvyšší prioritou. Při práci na novém kojeneckém oblečení, rovněž od polských výrobců, jsme dbali na to, aby byly všechny švy dokončeny a vyztuženy proti roztržení, kdekoli to bylo možné. Všechna tlačítka a patentky bez obsahu niklu jsou navíc dostatečně pevné, aby vydržely každodenní opotřebení a zajistily tak bezpečnost dětské pokožky.

Neškrábavé rukavice a čepice z počátku života

Je to prvek oblečení, který zajistí, aby byly ruce dítěte v teple, neškrábavé rukavice také nepoškrábou obličej, když rostou drápky. Bez ohledu na to, zda potřebujete oblečení na dovolenou do teplých letních dnů nebo sháníte body na chladné podzimní dny, v našem oblečení hledajícím kvalitu najdete velikost a model, který si vy i váš poklad zamilujete.

Naším posláním je zajistit, aby se maminky na celém světě cítily sebevědomě.

Ve Formommy víme, že je jedno, jestli chcete do dětského šatníku obléknout holčičku nebo chlapečka, nesmí chybět výbavička zakoupená v našem obchodě.

Nakupování u nás znamená rychlé odeslání, rychlé dodání a krásné oblečení, bezpečné a kvalitní.

  • Body s  krátkým rukávem  , Body s dlouhým rukávem

  • kombinézy  s krásnými vzory,

  • Připravené sady pro miminko a novorozence,

  • Šaty na každý den i na svátky

  • Bryndáčky, čepice a palčáky v různých barvách 

Kvalitní oblečení pro maminku a kaftany pro miminko jsou především něco, na co stojí za to věnovat pozornost při vyplňování výbavičky. Využíváním služeb Formommy a našich konzultantů máte vše na dosah ruky. Podívejte se na komentář obchodu k oblečení, o které máte dnes zájem, věřte našim poradcům. Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání, rychlé odeslání tak, aby maminka naše kojenecké oblečení skutečně používala, je naším standardem a prioritou. 

Součástí Baby sekce jsou i veškeré hygienické doplňky a vybavení pokojíčku, které miminko potřebuje. Věnujte zvláštní pozornost naší řadě roztomilých hraček a vzdělávacích knížek , které potřebuje každé dítě.

Bez ohledu na to, co pro své dítě hledáte, oblečení Formommy mu pomůže dobýt svět.

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel