.size_count{ display: none!important; }

Zábava a vzdělávání

Vzdělávání spojené se zábavou

Učení a vzdělávání jsou pro nás dospělé spojeny s bezesnými noci, hromadami knih a hektolitry vypité kávy. Děti se učí jinak hlavně hrou. V této kategorii jsme shromáždili produkty, které pomohou kreativně propašovat vzdělávací obsah a formovat vývoj dítěte.

Malý človíček během prvních let života aktivně nasává podněty z okolního světa a běžného života. Přestože se zdá, že novorozenec jen leží v kolébce, ve skutečnosti jeho mozek pracuje na plný výkon. Během prvních měsíců života se proto vyplatí poskytnout dítěti přístup ke kreativním vzdělávacím nástrojům. Pozor však, abyste to s množstvím nepřehnali.

Jak vybrat hračky pro dítě? 

Hračky pro Bubble by měly být vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů se všemi potřebnými certifikáty a schváleními. Hračky by navíc měly být vhodně vybírány s ohledem na věk dítěte – jak z důvodu bezpečnosti, tak i aktuálních potřeb dítěte. Pro malé dítě příliš pokročilé hračky, svítící, hrající a pohybující se mohou způsobit jeho nervozitu a přemíra podnětů způsobí, že dítě bude reagovat strachem a pláčem. Při výběru hraček pro miminka a batolata se na ně musíme snažit dívat jejich očima. 

Vzdělávací hračky z prvních okamžiků života ve Formommy

Během tohoto období budete potřebovat:

Barevné mobily a roztomilé přívěsky na kočárky - které dokonale rozvíjejí zrak a sluch miminka, věnujte pozornost také projektorům , které můžete před usnutím sledovat očima.

Ve fázi prořezávání zoubků vám doporučujeme seznámit se s nabídkou pískadel a kousátek , které rozvíjejí oční-sluchově-motorickou koordinaci, zvuky pískadla vzbuzují zájem a učí vztahům příčin a následků. skřípání pomáhá procvičovat motoriku a manuální zručnost (uchopování, posunování), flexibilní kousátko zase zklidňuje podrážděné dásně při prvních zoubcích.

Jakou roli hraje v životě dítěte hra?

Děti si rády hrají. Batolata si rádi hrají, protože chtějí. Hra, i když si toho děti neuvědomují, zároveň rozvíjí jazyk, myšlení a sociální dovednosti . Hra je prvním krokem k tomu, aby se dítě rádo učilo.

V této kategorii najdete také různé knihy pro děti ve věku 0+. Vzdělávací knihy měkké a pohodlné na držení v malé ruce. Barevné knížky skrývají nejedno překvapení , které vaše dítě zabaví na dlouhou dobu. Jsou vyrobeny z  materiálu příjemného na dotek s různými texturami. Často mají kousátko, pískací, chrastící a šustící prvky. Dalším lákadlem naučných knížek jsou bezpečná zrcadla, která v dětech vzbuzují zvědavost. Knihy dokonale stimulují rozvoj zrakově-sluchové a pohybové koordinace dítěte.

Učení a vzdělávání ve vaně

Naučit děti hygienickým pravidlům je pro rodiče často výzvou. Samozřejmě jsou děti, které vodu milují od prvních dnů života, ale co když odolávají a nerady se zapojují do každodenního mytí. Abychom tuto situaci změnili, můžeme použít pozitivní asociace a přimět naše dítě, aby koupele milovalo. Spojme tedy vodu, hygienu a výchovu.

Hračky do vany ve Formommy

Měkké knížky do koupele - zdobené písmeny, ovocem, zeleninou, čísly nebo zvířátky . Výběr je poměrně velký, určitě pár knížek vzbudí zájem malého průzkumníka a podpoří zábavu při koupání. Vaše ratolest se naučí písmenka, názvy ovoce a zeleniny a pozná barvy nebo zvířátka.

Barevné hračky ve tvaru zvířátek a kelímky jsou neuvěřitelně rozvíjející a povzbuzující hračky do vany. Lodě nebo zvířata plavou Je  snadné je uchopit a držet v malé ruce. Poskytnou skvělou zábavu jak ve vodě, tak v písku na pláži nebo pískovišti.

Spojení příjemných emocí s učením se něčemu novému je skvělý způsob, jak dítěti vstřebat nové informace. Tímto způsobem můžete své batole povzbudit k dané činnosti a rozvíjet kreativitu. Obchod Formommy se stará o všechny děti, proto se ještě dnes podívejte na nabídku, která rozvine dovednosti a kreativitu vašeho dítěte.

Ve Formommy máme vše, co potřebujete pro sebe a své miminko...

láhve , hygienické výrobky

barevné bryndáčky , kousátka

kojenecké oblečení , silikonové lžičky

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel