.size_count{ display: none!important; }

Narozeninové svíčky

Všechno nejlepší k narozeninám! Narozeniny jsou zvláštní a jedinečnou příležitostí v roce, kdy každý slaví. Je to výjimečný okamžik zejména pro děti, které se těší z dárků a narozeninové oslavy. Nelze popřít, že právě sfoukávání svíček je často největším lákadlem pro nejmenší.

Proto byste měli svůj dort ozdobit krásnými svíčkami! Kromě toho budou skvělým nápadem číselné dortové svíčky. Každé malé dítě je pyšné na to, že stárne, a změna čísla na dortu na vyšší číslo každý rok bude dalším důvodem k oslavě.

Narozeninový dort v kráse

Číslované svíčky na dort v naší nabídce se dodávají ve dvou verzích. První kolekcí jsou slavnostní, zlaté svíčky s přídavkem třpytek. Druhou variantou jsou klasické, červené svíčky s čísly, které se hodí téměř ke každému dortu. Díky kontrastu červené a bílé barvy jsou samotné číslice jasné a dobře viditelné. Každá z našich svíček je dodávána s praktickou patkou, která se zapíchne do dortu, takže svíčky zůstanou pevně na svém místě.

Ve skutečnosti narozeninové svíčky s čísly nejsou jen dekorací pro děti. Lze je použít na jakýkoli jiný dort, včetně narozenin rodičů nebo jiných zvláštních událostí.

Nejen čísla na dortu - všestranné návrhy

Uvědomujeme si, že ne každý si chce koupit několik číslic a někteří lidé dávají přednost univerzálnějším řešením. V reakci na to jsme také připravili několik rozkošných sad rovných svíček! Každé dítě bude nadšené, když uvidí na svém narozeninovém dortu tak zářivé barvy.

Barva
Značka
pixel