.size_count{ display: none!important; }

Startovací sada do školy pro předškoláky

Okamžik, kdy se dítě stane hrdým předškolákem, je velmi důležitý a dojemný, zejména pro rodiče. Když posíláte batole do školky, každý rodič chce, aby se tam cítilo co nejpohodlněji a mělo vše, co bude potřebovat

Proto budete potřebovat správně připravenou výbavičku do školky! To, co by mělo být zahrnuto, závisí jak na věku dítěte, tak na nabídce a požadavcích konkrétní mateřské školy, takže je vhodné na to pamatovat a poradit se o tom s mateřskou školou.

Praktická výbavička pro předškoláka

Do výbavy do školky by určitě měla patřit deka, lůžkoviny a oblečení na spaní, ale o tom až za chvíli. Kromě toho se určitě budou hodit pohodlné pantofle, nejlépe takové, které mají suchý zip, aby pevně držely na nohou a při běhu nespadly. Na bačkůrky je také třeba mít sáček, ve kterém je batole může po odchodu ze školky nechat

V mateřské škole si batolata často čistí zuby po jídle, takže zubní kartáčky budou nezbytnou součástí výbavy předškoláka. Budete také potřebovat malý batůžek, do kterého si dítě může vzít své oblíbené hračky nebo jiné drobné předměty. Je také dobré zeptat se učitelek ve školce, jaké aktivity se budou konat, protože můžete potřebovat například výtvarné potřeby.

Přikrývky a lůžkoviny do dětského pokoje

V mnoha mateřských školách se pro batolata během dne plánuje regenerační spánek po intenzivní hře. Součástí výbavy vašeho dítěte do dětského pokoje by proto měla být sada lůžkovin a oblíbená přikrývka. A samozřejmě převlečení! Podívejte se na naše pyžama pro holky a pyžama pro kluky.

Barva
Značka
Price ranges
pixel