.size_count{ display: none!important; }

Sukienki ciążowe na co dzień

V sekci Těhotenské šaty na každý den jsme shromáždili modely a vzory pro budoucí maminky, které chtějí spojit módu, funkčnost a pohodlí při každodenních činnostech. Těhotenské šaty v této kategorii byly speciálně vybrány tak, aby seděly vaší měnící se těhotenské postavě a bříšku a poskytovaly pohodlí a styl při všech vašich každodenních aktivitách a záležitostech. Co v této sekci najdete?  

Kategorie „Tehotenské šaty na každý den“ nabízí široký výběr různých střihů – protože víme, že vkusu je tolik jako žen.  Najdete zde jak jednoduché, volné maxi šaty, perfektní na letní dny, tak vypasovanější modely, které zdůrazní ženskou postavu. Šaty v každé kategorii jsou vyrobeny z vysoce kvalitních pružných materiálů, které dokonale padnou na měnící se tělo a zároveň umožňují volnost pohybu. Pružné panely na bříšku se přizpůsobí rostoucímu bříšku, díky čemuž jsou šaty vhodné v jakékoli fázi těhotenství. Modely každodenních šatů jsou především funkční, nezbytné pro každodenní život. Kapsy, praktické zipy a další prvky, jako jsou pásky nebo kravaty, dělají z těchto šatů nejen módní, ale také velmi praktické.

Kategorie Těhotenské šaty pro volný čas nabízí širokou škálu barev a vzorů a umožňuje budoucí mamince vybrat si šaty, které budou dokonale odrážet její povahu a styl. Od tlumených barev až po výrazné vzory, každá žena si v tomto zvláštním období těhotenství najde model, který si zamiluje . 

Kdy nosit každodenní těhotenské šaty?  Každodenní těhotenské šaty jsou ideální pro různé situace. Lze je nosit jak na procházku do parku, na nákupy nebo na setkání s přáteli. Díky své univerzálnosti jsou dokonalým prvkem a doplňkem vašeho šatníku. Při výběru šatů nemusíte myslet na to, že se vaše postava změní, protože jsou k dispozici v různých velikostech, což vám umožní vybrat si ten správný model, který zůstane nezměněn od prvního do třetího trimestru těhotenství a dále, až budete kojit své dítě.

Všechny těhotenské šaty dostupné v této kategorii na webu Formommy.cz jsou pečlivě vybírány a    shromažďovány pro vaše pohodlí, aby spojily módu, pohodlí a praktičnost, tolik potřebné v těhotenství, to vše proto, aby si budoucí maminky užily každý den svého těhotenství. Abyste se nerozešli s Vaším jedinečným vzhledem a stylem.

Zveme vás k prohlédnutí naší nabídky krásných a pohodlných šatů pro budoucí a mladé maminky!

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel