.size_count{ display: none!important; }

Krmení

Příslušenství pro kojení

Víme, že krmení miminek a dětí není jednoduché, proto jsme v kategorii Krmení sesbírali podle nás nejdůležitější doplňky.

Co najdete ve Formommy v kategorii Krmení :

  • Lahvičky a příslušenství pro uchovávání potravin - První měsíce života se kojenci živí pouze mlékem. Rodiče ve Formommy mají k dispozici extrémně široký výběr lahví. V závislosti na věku dítěte se budou lišit zejména kapacitou a dudlíkem. Zde doporučujeme pohodlné a barevné termoobaly a sušičky lahví od Akuku.

  • Ohřívače - jedná se o zařízení, která jsou určena nejen k ohřevu kojeneckého mléka, ale umožňují i ​​sterilizaci lahví či dudlíků a rozmrazování výrobků nebo ohřívání sklenic s nádobím.

  • Sterilizátory – slouží k dezinfekci. Řada navržených modelů odstraňuje patogenní mikroorganismy nejen z lahví. V závislosti na jejich funkcích je lze použít k dezinfekci dudlíků nebo odsávaček mléka.

  • Láhve na vodu pro děti – dostupné v různých barvách a vzorech, byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám rodiny bez ohledu na podmínky. Velká kapacita lahví je předurčuje na cesty i domácí použití.

  • Barevné misky a talíře - Pro krmení staršího dítěte, které přijímá pevnou stravu, můžete v internetových obchodech zakoupit mnoho zajímavých talířů a misek. které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Vybírat můžete z mnoha barevných variant a dekorací, které podpoří vaše dítě, aby se naučilo samostatně jíst.

  • Bryndáčky - nenahraditelné při učení se jíst a prořezávání zoubků, snižují riziko zašpinění dítěte jídlem. Na Formommy jsou k dostání v mnoha velikostech, barvách, vzorech, stylech – zástěry s rukávy nebo ubrousky uvázané kolem krku.

  • Opakovaně použitelné potravinové sáčky - Akuku sáčky jsou skvělým řešením pro maminky, které samy připravují pro své dítě pěny, jogurty, polévky atd. Skvěle se hodí na doma, na procházku nebo na cesty.

Věnujte pozornost našemu obchodu a sekci Miminka a postarejte se již nyní o jedinečné potřeby svého chlapečka či holčičky.

Ve Formommy máme vše, co potřebujete pro sebe a své miminko...

láhve , hygienické výrobky

péče o drobné nehty , poporodní kalhotky

kojenecké oblečení , plavky

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel