.size_count{ display: none!important; }

Výbavička pro miminko

Výbavička novorozeněte

Víme, že narození dítěte je výjimečně úžasný okamžik, úzkost z toho, co bude dál, se mísí s radostí. Vyplatí se pak snažit si ušetřit zbytečný stres a neodkládat přípravy na porod a pobyt v nemocnici. Každá z budoucích maminek by měla mít nejpozději měsíc před porodem sbalenou tašku k porodu a výbavičku pro miminko. Nejlepší je vybrat všechny potřebné produkty v dostatečném předstihu před plánovaným termínem dodání. Díky tomu si snadno ověříte, zda v nemocniční soupravě nechybí nějaké potřebné věci a případně doplníte potřebné příslušenství.

Ve Formommy jsme shromáždili vše na jednom místě

Pro vaše pohodlí jsou v obchodě Formommy umístěny všechny věci potřebné pro maminku a dítě jak do nemocnice , domů, tak i na později, když batole započne dobrodružství v jeslích nebo školce . Kromě samozřejmých věcí, jako je občanský průkaz nebo výsledky testů, budete potřebovat:

V nemocniční výbavě pro novorozence je kromě plen a kosmetiky důležitá i sada oblečení pro miminko do porodnice. V nemocnici zůstanete jen pár dní, ale vyplatí se být připravena na vše a vzít si pro miminko na tentokrát více oblečení.

V letních měsících nepotřebuje novorozený člověk na venčení nic víc než lehkou přikrývku. Miminko může klidně odejít z porodnice v dupačce nebo bavlněných kraťasech, zakryté např. flanelovou plenou.. Pamatujte, že miminka mají ráda teplo, ale nemůžete je přehřát - když je venku horko, dbejme na to, abychom t dítě zbytečně nezahřívejte teplým oblečením.

Zimní měsíce jsou pro nejmenší těžší. Musíte dávat pozor, aby miminko při převozu domů neprochladlo nebo nenastydlo. Také by neměl být příliš hustě oblečený nebo zabalený, aby se cestou domů nepřehřál. Pro malého človíčka, který se narodil v zimě, skvěle poslouží teplý overal a deka na přikrytí nebo speciální spací pytel do autosedačky, který se bude hodit i do kočárku na zimní procházky.

Pro větší děti v této sekci najdete barevné povlečení , pěkné deky a další zboží, když dítě začíná v jeslích nebo školce.

Pohodlí vás i vašeho miminka je pro nás na prvním místě, proto u nás najdete veškeré potřebné doplňky jak v těhotenství, tak po porodu, potřebné pro maminku i miminko, a laktační oddělení , které se také nachází v našem internetovém obchodě, vám může poskytnout mnoho z nich.

Ve Formommy máme vše, co potřebujete během těhotenství, kojení a poté, až miminko vyroste

prsní vložky , sběrače jídla

chrániče bradavek , vlhčené ubrousky

porodnické vložky , kojící podprsenky

opakovaně použitelné plenky , lůžkoviny , přikrývky

A mnoho dalších doplňků pro těhotenství a kojení

Sizes
  • Biustonosze
  • Dziecko
  • Niemowlak
  • Ubrania
  • Ubrania Rozmiary Łamane
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel