.size_count{ display: none!important; }

Seznam věcí do porodnice

Layette pro nemocnici pro matku a dítě

Doba porodní se kvapem blíží... Poslední chvíle před porodem jsou netrpělivým čekáním, když se človíček konečně objeví na světě. Nejlepší se používají také se ujistit, že poslední dny před porodem uběhnou v klidu a připravit o něco dříve, co výbavička k porodu potřebuje. Je také čas na zopakování výsledků testů a vypořádání se seznam věcí s výbavičkami, které další maminka potřebuje, a zamyslet se nad tím, co dítěti zabalit za pobyt a po odchodu z porodnice. Nebylo by dobré pro to druhé, pokud je lepší být připravit je dostatečné připravit.

V kategorii nemocniční výbavička jsme shromáždili vše potřebné pro maminku v těhotenství, při porodu a pro usnadnění kojení miminka.  

Seznam věcí do nemocnice k porodu rodičky

V posledním týdnu těhotenství by nastávající maminka měla najít potřebné doklady, posthodlové oblečení a hygienické prostředky. Usnadní vám je účelem postupu přípravy pobytu v porodnici. V této kategorii vám prozradíme, co si vzít a kde si to můžete vzít vaším internetovým obchodem.

Nemocniční úloha by měla obsahovat:

Dokumenty a výsledky testů:

  • Občanský průkaz, těhotenský znám od lékaře

  • stanovení krevní clustery, poslední morfologie

  • hladina anti-rh protilátek, odeslání do porodnice k porodu

  • doklad o pojištění, vyplatí se vzít si i další výsledky testů matky a dítěte, pokud je máte

Oblečení, které vaše nemocniční taška potřebuje u porodu

Při balení své nemocniční tašky pamatujte na hygienu svou i novorozence, věnujte pozornost seznamu věcí shromážděných ve Formommy:

  • koupelnové doplňky, tekutina pro intimní hygienu

  • zubní pasta a zubní kartáček, kartáč na vlasy

  • laktační polštáře

  • po porodu se vám budou hodit jednorázové vložky,porodní vložky, které najdete  

  • plenky pro vás a vázu miminko 

  • vlhké ubrousky

Pro novorozence je důležitý i den porodu a období po porodu domů

Výbavička do porodnice a den pobytu v nemocnici, stejně jako den krmení a odchod z nemocnice domů jedinečným zážitkem pro miminko a pro vás. Nemocniční úkol by měl obsahovat vše pro novorozence - protože je lepší být připraven na každou situaci. Znám věci, které by měly být součástí nemocniční výbavičky, kteří potřebují své dítě, je to skrovné dlouhé, ale ujišťujeme vás, že vše vše v secci nemocniční výbavičky ve Formommy čeká na vá p .       

Co je nejlepší zabalit pro novorozence podle Formommy:

oblečený:

Hygienické výrobky, které je třeba zničit:

Příprava na porod a osamělý porod je velmi důležitý obsah jako pro mladé rodiče, ano pro celou rodinu, proto se vyplatí vzít si k porodu a mobilní telefon, se kterým jsme v invaliditě, usnadní. Bez ohledu na to, co se snažíte říct, ve Formommy jsme tu, abychom vám pomohli, naši konzultanti vám rádi pomohou zodpovědět otázky, které vás trápí.  

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel