.size_count{ display: none!important; }

Voda

Barevná kousátka do vody pro děti

Prořezávání zoubků je pro malé dítě náročné období. Prořezávání zubů je často doprovázeno nepříjemnými pocity, jako je svědění nebo dokonce bolest dásní. V takové chvíli je nejlepší poskytnout dítěti něco, co mu umožní bezpečně kousat. Největší úlevu vašemu dítěti přinesou kousátka do vody různých tvarů a barev.

Hračky na prořezávání zubů do vody jsou naplněny chladnou vodou, která zklidňuje a zmírňuje svědění. Výstupky na těchto výrobcích jemně masírují dásně dítěte. Všechny materiály použité při výrobě byly důkladně testovány a schváleny pro použití nejmenšími dětmi. Díky ergonomickému tvaru a nízké hmotnosti sekousátko do vody pro děti pohodlně drží v malé ruce a snadno se používá. Kromě toho, že kousátka ulevují při prořezávání zoubků, pomáhají také rozvíjet koordinaci očí a rukou u dětí.

Prozkoumejte naši nabídku chladicích kousátek

V naší nabídce najdete mnoho typůchladicích kousátek. Nabízíme jak klasická gumová kousátka plněná vodou, tak modely s funkcí chrastítka. Všechny zobrazují tvary roztomilých zvířátek a jsou provedeny v oku lahodících barvách. Jsme přesvědčeni, že pohádkové lišky a opičky si získají srdce nejen dětí, ale i jejich pečovatelů. Chrastítka na vodu pro děti pocházejí výhradně od spolehlivých výrobců, takže si rodiče mohou být jisti jejich vysokou kvalitou. Naše výrobky jsou také velmi odolné a snadno se čistí. K čištění kousátka stačí teplá voda a trocha hypoalergenního mýdla.

Prohlédněte si celou naši nabídku báječných kousátek do vody. V našem obchodě máme také silikonová kousátka. Pokud máte jakékoli pochybnosti, náš tým je vám k dispozici. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy a představíme vám dostupné možnosti.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel