.size_count{ display: none!important; }

Spánek a relaxace

Bezpečný a barevný spánek

Čas spánku je pro dítě obdobím intenzivního vývoje a regenerace. Spánek je nezbytný pro správné fungování těla. Tento proces hraje důležitou roli i při vstřebávání nových informací dítětem. Děti spí až 15 hodin denně a novorozenci až 17 hodin. Příliš málo spánku způsobuje, že děti jsou podrážděné a plačtivé. V kategorii Spánek a odpočinek jsme shromáždili různé produkty a doplňky, aby byl spánek vašeho dítěte vždy barevný a miminko se samo vyvíjelo zdravě a správně.

Co zde najdete?

Povlečení – základ každé malé i velké postele. Pohodlné a správně zvolené povlečení poskytuje nejen teplo, ale i pohodlný spánek po celou noc. Díky bavlněnému potahu je dítěti zajištěno rovnoměrné vyhřívání po celou noc. Široký výběr povlečení ve Formommy vám umožní splnit vaše očekávání.

Zavinovačky/zavinovačky - Zavinovačky pro nejmenší, tedy kojence a novorozence, mají mnoho využití, jsou velmi univerzální a umožňují mnohostranné použití. Zavinovačky jsou skvělým způsobem, jak udržet miminko v teple. Kužele jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, které nepropustí chlad k vašemu pohodlí. Jednou z jejich důležitých funkcí je také usnadnění podpory miminka při krmení a usínání.

Deka - Deka udrží miminko v teple jak doma, tak na procházce. Přikrývky v našem obchodě jsou barevné a jemné na dotek, bez ohledu na to, jaký typ přikrývky Formommy si vyberete.

Prostěradla a potahy na přebalovací pulty - Prostěradla a potahy z měkkého froté zajistí správnou cirkulaci vzduchu. Nedráždí jemnou dětskou pokožku. Prostěradla z nejkvalitnějších materiálů umožňují pohodlný spánek miminka, potahy chrání přebalovací pult před ušpiněním. V kombinaci s povlečením jsou perfektním setem do dětské postýlky.

Baby cocoon - Cocoon je perfektní řešení, jak poskytnout vašemu miminku pocit bezpečí. Kokon měkce obepíná a omezuje prostor - miminko se cítí jako v maminčině bříšku.

Chrániče a organizéry do postýlky - Chrániče ochrání miminko před bolestivým nárazem do příček postýlky, organizér zase umožní shromáždit všechny potřebné doplňky pro péči o miminko na jednom místě na postýlce. Všimněte si, že takové příslušenství navíc ozdobí pokoj batolete.

Ve WF ormommy víme, že tím, že se staráte o to, do čeho své dítě oblékáte a jaké materiály na výrobky používáte, patříte k těm rodičům, kteří chtějí svému dlouho očekávanému dítěti poskytnout výjimečné pohodlí a bezpečí během spánku. Deset let zkušeností naší společnosti znamená, že jsme si jisti kvalitou spacích doplňků a produktů pro každodenní použití nebo zábavu, které náš obchod nabízí. Vsaďte na ty nejlepší materiály a jedinečná řešení, kterými jsou doplňky v kategorii Spánek a odpočinek , aby byl spánek klidný a chvilka regenerace nejen pro miminko, ale i pro vás – rodiče.

Pamatovat si! Dobře vyspalé dítě a matka jsou šťastné dítě a matka :)

Podívejte se na naši řadu senzorických hraček pro batolata , které pomohou vašemu batoleti prozkoumat texturu, zvuky a další. Podívejte se, že je to perfektní stimulace pro stimulaci smyslů dítěte.

Náš internetový obchod nabízí vše, co vy a vaše miminko potřebujete:

Těhotenské sety  

oblečení pro miminka

Laktační vložky   

Těhotenské a kojící košile  

těhotenské legíny

Kojící podprsenky     

Laktační produkty

Sizes
  • Ubrania
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel