.size_count{ display: none!important; }

Dětské deky

Měkké a barevné dětské deky

Snažíme se, aby se vaše dítě od prvních okamžiků života cítilo pohodlně a bezpečně. S ohledem na to byly vytvořeny barevné dětské kornouty, které najdete na našich webových stránkách obchodu ForMommy. Kostýlky pro novorozence jsou ušity z nejkvalitnějších materiálů, jako je minky nebo 100% bavlna. Jsou zárukou odolnosti proti poškození, jsou velmi trvanlivé a nemění barvu, a co je nejdůležitější, jsou bezpečné při kontaktu s citlivou dětskou pokožkou, nezpůsobují alergie a nedráždí. Každá maminka se může cítit v pohodě, když použije dětské deky nabízené v našem obchodě.

Pohodlné dětské kužely

Dětské kužely jsou k dispozici ve více než tuctu různých designů a barev. Za zmínku stojí, že některé modely jsou oboustranné. Zakoupením jednoho korálku se můžete těšit ze dvou designů. Dětské kužely jsou plné barev, potěší oko dítěte i rodiče a zároveň jsou módním doplňkem. V nabídce máme vzory vhodné pro dívky i chlapce.Dětské kornouty se zapínají na pevný suchý zip, některé modely mají také přídavné vázání. Existují také verze s polstrovanou kokosovou podložkou pro větší stabilitu. Díky měkkým a na dotek příjemným kuželům se vaše dítě bude cítit bezpečně a pohodlně.

Dětské kužely poskytují teplo a klidný spánek, který je pro děti tak důležitý.Dětské postýlky v naší nabídce jsou ideálním dárkem pro mladé rodiče. Jsou skvělou kombinací vysoké kvality, solidního zpracování, atraktivního designu a funkčnosti.

Podívejte se také na další doplňky užitečné při sestavování porodnické výbavičky, jako jsou krmicí kalhotky, dětské pleny nebo košile na kojení.

Model
pixel