.size_count{ display: none!important; }

Spací pytle a potahy

Pohodlí a teplo miminka jsou nesmírně důležité v každém ročním období, ale zejména v zimě je potřeba o něj obzvlášť pečovat. Když se za oknem objeví mínusové teploty, nevyplatí se procházky vzdávat! Právě s těmito východy máme na kočárek teplé zimní spací pytle , díky kterým bude taková procházka čistým potěšením.

Připravili jsme pestrou škálu modelů, aby si každý našel ten ideální pro sebe. Vyberte si barvu nánožníku do kočárku, vyberte velikost, materiál a způsob zapínání, který bude pro vaše miminko nejlepší!

Spací pytle do kočárku na zimní procházku

U všech našich produktů klademe důraz na kvalitní materiály, estetický design a zároveň klademe důraz i na praktická řešení. Naše dětské spací pytle do kočárku mají pohodlné zapínání ve formě zipu.  Díky tomu je spací pytel těsný a nepropustí chlad a v případě potřeby jej lze rychle odepnout a např. vyndat batole.

Vícevrstvé materiály jsou zodpovědné za teplo a pohodlí, které naše spací pytle poskytují vašemu dítěti. Pod vnější vrstvou materiálu je vždy další hřejivá vrstva a uvnitř příjemný fleece. I rodiče musí být během zimního výletu v teple! Určitě se budou hodit návleky do kočárku , které ochrání vaše ruce před chladem, mrazivým větrem a případným sněhem či deštěm.

Na co si dát pozor při recenzování kočárkových spacích pytlů?

Zimní nánožníky do kočárku mohou být velmi odlišné, na což je třeba při nákupu pamatovat. Existují modely, které jsou univerzální a hodí se jak do hlubokého kočárku, tak do kočárku nebo i do saní, ale nebude tomu tak vždy. Modely s delšími rozměry jsou většinou spací pytle do kočárku , takže stojí za pozornost.

Dalším aspektem je voděodolný materiál na vnější straně. Déšť nebo sněžení při zimních procházkách je něco, čemu se nelze vyhnout. Takový voděodolný povlak ochrání miminko před navlhnutím.

Barva
Price ranges
pixel