.size_count{ display: none!important; }

Těhotenské kalhoty úzké dlouhé nohavic

Ve světě těhotenské módy není místo pro kompromisy. Jako nastávající maminka si zasloužíte být pohodlná a stylová, ať už se jedná o jakoukoli příležitost. Naše jedinečná kolekce těhotenských kalhot byla vytvořena tak, aby podtrhla vaši přirozenou krásu a zároveň poskytla maximální pohodlí. Každý kousek je dokonale střižený a přizpůsobený vaší měnící se postavě během těhotenství, takže vám zajistí pohodlí po celý den. Pokud se chcete cítit pohodlně nejen přes den, ale i v noci, podívejte se na naše pohodlné těhotenské župany, které jsou ideální pro domácí relaxaci, nebo na stylová těhotenská pyžama pro nezbytný komfort při spánku.

Jak si přizpůsobit těhotenské kalhoty na postavu?
Pro maximální pohodlí je důležité, aby se těhotenské kalhoty přizpůsobily vaší postavě. Zde je několik důležitých rad, které vám pomohou při nákupu správně se rozhodnout:

Zvolte správnou velikost - nákup těhotenského oblečení ve větší velikosti, než je obvyklé, není tou nejlepší volbou. Těhotenské kalhoty jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vaší měnící se postavě, proto volte velikost, kterou jste nosila před těhotenstvím.
Zaměřte se na pas - dobře padnoucí těhotenské kalhoty by měly mít elastický pas, který lze upravit podle toho, jak roste vaše bříško. To zajistí pohodlí a podporu v každé fázi těhotenství.
Zkontrolujte délku - délka kalhot by měla odpovídat vaší výšce. Ujistěte se, že nejsou příliš dlouhé ani příliš krátké, abyste se vyhnuli nepohodlí a nežádoucímu natahování.
Vyberte si správný střih - těhotenské kalhoty ve tvaru trubky jsou skvělou volbou pro budoucí maminky, které chtějí zvýraznit své nohy a postavu. Věnujte pozornost tomu, jak kalhoty sedí na bocích a stehnech.
Nezapomeňte na materiál - vybírejte kalhoty z pružných a prodyšných materiálů, které vám pomohou cítit se svěže a pohodlně po celý den.
Nezapomeňte, že každá nastávající maminka je jiná. Zaměřte se především na své pohodlí a dobrý pocit. Vyberte si kalhoty, které splní všechna vaše očekávání!

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel