.size_count{ display: none!important; }

Vany a koupelnové doplňky

Protiskluzové dětské vaničky pro každodenní péči

Koupání je důležitou součástí každodenní hygieny, která může rodičům zpočátku působit řadu obtíží. Problémem může být například udržet dítě ve stabilní poloze nebo ochránit jeho oči před kontaktem s hygienickými prostředky. Proto se vyplatí vybavit se dětskými vaničkami a zajistit tak, aby večerní koupání vždy proběhlo hladce.

Protiskluzové dětské sedačky do vany jsou navrženy s ohledem na potřeby rodičů i dětí. Vhodně tvarované sedačky do vany poskytují dítěti pohodlnou polohu a stabilitu, což přispívá k jeho pocitu bezpečí. Rodičům se zase viditelně uleví, když nebudou muset své dítě neustále držet v náručí. Koneckonců, jejich pohyby budou volnější a páteř bude méně namáhána. Obrovskou výhodou dětských vaniček jsou také protiskluzové přísavky, které zabraňují sklouznutí výrobku po dně vany nebo brouzdaliště.

Pokud hledáte osvědčené výrobky pro každodenní hygienu, podívejte se také na dětské ručníky s kapucí dostupné v naší nabídce.

Podívejte se na nabídku dětských koupelí na ForMommy

Výrobky, které vám nabízíme, jsou nejen praktické, ale také mimořádně estetické. Dětské vaničky jsou k dispozici v oku lahodících pastelových odstínech. Vyznačují se také vysokou kvalitou zpracování. Je použit pevný a zcela bezpečný nedráždivý plast, který se navíc velmi snadno udržuje v čistotě.

Kromě dětských vaniček vám můžeme nabídnout také různé druhy příslušenství ke koupání. Patří mezi ně například kelímky na mytí hlavy, bezrtuťové teploměry nebo měkké houbičky v různých barvách.

Na všechny produkty se vztahuje 24měsíční záruka a právo na vrácení do 14 dnů bez udání důvodu. Zveme vás, abyste se blíže seznámili s naší nabídkou a objednali si ji.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel