.size_count{ display: none!important; }

Listy

Nenahraditelné od prvních okamžiků života - Prostěradla

První dny života miminka tráví převážně v postýlce. Právě zde spí, odpočívá, jí a poznává svět, dělá své první pokusy hrát si. Výběr správného povlečení pro vaše batole je proto velmi důležitý. Dětská pokožka potřebuje jemný dotek a ochranu. Velmi důležitá je také kvalita spánku a pohodlný odpočinek. Jedním z důležitých prvků výbavičky je dětské povlečení a prostěradlo. Právě s ním má dítě největší kontakt.

Vsaďte na kvalitu

Prostěradla do dětské postýlky používáme především z hygienických důvodů. Tímto způsobem chceme oddělit tělíčko miminka od matrace, na které spočívá. Citlivá a jemná dětská pokožka vyžaduje materiály nejvyšší kvality – přírodní, příjemné na dotek, nedráždivé a bezpečné pro děti.

Listy pro různé úkoly ve Formommy

Prostěradlo do kočárku nebo kolébky - je k dostání v mnoha různých vzorech a barvách. Barevně se dají sladit se soupravami ke kočárku.Vyrobeno ze 100% bavlny, perfektně ladí s matrací a nehýbou se.

Přebalovací prostěradlo - barevné nebo jednobarevné, volba je na vás, vyrobené z jemného froté a 100% bavlny, je perfektní, když nechcete povlečení zašpinit při přebalování miminka.

Nepromokavé prostěradlo - má svrchní froté tkaninu, zespodu prodyšnou a voděodolnou polyuretanovou membránu. Ideální pro typické dětské matrace. Voděodolné prostěradlo pro dítě chrání povrch matrace před navlhnutím, otřením a znečištěním . Díky gumičce všité po obvodu se neshrnuje ani nemačká, dobře přilne k povrchu matrace.

Pohodlnou náhradou za nepromokavou plachtu může být další pogumovaná podložka, která:

  • chrání matraci před nečistotami a prodlužuje její životnost, odděluje matraci od prostěradla, vytváří další bariéru, důležitá z hygienických důvodů, je pohodlná na používání - lze ji snadno sundat a nasadit, usnadňuje čištění - lze ji rychle vyprat bez nutnost vyměnit matraci.

  • Při výběru prostěradel a podložek se obchod Formommy v této kategorii vždy soustředil na kvalitní a certifikované produkty, které vám i vašemu miminku poskytují vysoký komfort a bezpečný odpočinek a zábavu.

Náš internetový obchod nabízí vše, co vy a vaše dítě potřebujete pro svou výbavičku:

Přikrývky

oblečení pro miminka

Laktační vložky   

Těhotenské a kojící košile  

Povlaky na koupání

Kojící podprsenky     

Dětské deky

Barva
Značka
Price ranges
pixel