.size_count{ display: none!important; }

Krátké těhotenské legíny

Jaké by mělo být těhotenské oblečení? Především pohodlně, aby se nastávající maminka cítila v pohodě. Kromě toho může být také módní a stylová, a přesně takové jsou naše krátké těhotenské legíny. K dispozici je široká škála barev, od tlumených klasických přes pastelové až po trochu odvážnější a jarní barvy, jako je zelená, červená nebo fialová. Podívejte se na naši nabídku!

Módní bikiny nebo krátké těhotenské kamaše

Cyklistické bundy jsou absolutním módním hitem! V minulé sezóně se staly populárními a stále jsou v kurzu. Budoucí maminky si mohou pořídit také pohodlné těhotenské bikiny! S ohledem na pohodlí budoucích maminek představujeme velmi pohodlné těhotenské kraťasy, s elastickým těhotenským panelem. Výše zmíněný panel je označení pro vysoký nárt legín, který umožňuje zakrýt celé břicho, aniž by ho stlačoval. Naše legíny jsou vyrobeny z bavlny s přídavkem lycry, takže jsou pružné a elastické. To znamená, že vám vydrží po celý první, druhý a dokonce i třetí trimestr těhotenství! V našem obchodě klademe důraz především na kvalitu, a proto mají představené krátké těhotenské legínycertifikát Oeko Tex Standard 100, který uděluje Institut textilu v Lodži. Představené těhotenské legíny mají ploché a neznatelné švy, díky nimž se budoucí maminka bude při jejich nošení cítit pohodlně.

Těhotenské legíny krátké ideální pro jaro a léto

Co nosit k takovým legínám? Můžete nosit různé těhotenské halenky, ať už volnější a splývavé, nebo více podpůrné a zdůrazňující bříško. Hodí se ke sportovnějšímu vzhledu i ke košili nebo tunice. Hrajte si s barvami a vytvářejte živé a výrazné oblečení, právě včas na jaro a léto! Podívejte se také na naše pohodlné těhotenské kalhotky, vyrobené z kvalitních materiálů, netlačí a jsou prodyšné.

Sizes
Barva
Model
pixel