.size_count{ display: none!important; }

Pyžamo

Pohodlné a módní pyžamo pro ženy

Doby, kdy pyžama byla jen noční prádlo, jsou pryč a snad se nevrátí. Dnes se pyžamo skvěle hodí na procházky po domě nebo na žabku :) na rychlý nákup. Dobrý spánek vyžaduje pohodlí a správnou přípravu, protože nám umožňuje regeneraci a dává nám sílu fungovat po celý den.

Spánek je základem našeho fungování

Jsou lidé, kteří říkají, že ke spánku stačí staré tričko nebo stažená halenka a bude noční prádlo – nic nemůže být horší. Spodní prádlo na spaní v noci bylo speciálně navrženo tak, abyste si v noci odpočinuli a cítili se pohodlně i ve dne.

Proto je spánková hygiena a naše pohoda tak důležitá. Kromě slušné matrace a polštáře se vyplatí vsadit i na to nejpohodlnější pyžamo a to u nás najdete.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší kolekcí dámského dvoudílného pyžama , ve kterém se bude každá žena cítit pohodlně a pohodlně.

Jak si vybrat pyžamo?

Máte vliv na to, čím se obklopujete a co nosíte.Vybírejte pyžamo příjemné na tělo, protože správný outfit vám umožní regulovat tělesnou teplotu, což vám poskytne mnohem pohodlnější spánek. Věnujte zvláštní pozornost tomu, z čeho je pyžamo vyrobeno – doporučujeme bavlnu nebo lehký úplet. Je také dobré volit volnější noční prádlo, aby nás neomezovalo v pohybu, což může přímo ovlivnit komfort a pohodlí našeho spánku. Zde nedoporučujeme tzv ozdobná pyžama, tedy všelijaké flitry a další vyčnívající vychytávky, které vypadají hezky každý den, ale znesnadňují spánkovou hygienu.

Dámské dvoudílné pyžamo ideální pro každodenní nošení

Co v naší nabídce najdete? Pro naše skvělé klientky jsme v kategorii dámská pyžama nasbírali pyžamové soupravy různých vzorů, barev a střihů. Soupravy s dlouhým rukávem a nohavicemi jsou skvělé pro každodenní nošení i na cesty. V zimě hřejivé a útulné, v létě lehké a bavlněné a samozřejmě vše neuvěřitelně stylové. Všechna naše pyžama jsou vyrobena ze 100% bavlny a některé modely mají přidaný elastan, aby byla pružnější a lépe splývala.

Pro ty z vás, které nosí větší velikosti, máme také řadu nadměrných dámských pyžam . Naše velikostní tabulka obsahuje velikosti až do 4XL, takže každá žena si jistě najde to své. Čekají na vás zajímavé potisky s různými motivy, vše v těch nejmódnějších barvách. Ve Formommy kombinujeme styl s pohodlím - Zia bude nadšená z našich kalhot s volnější gumou a bez dráždivých švů. Dámská pyžama pořídíte za výhodné ceny, neomezujte se tedy na jeden set.

jsi těhotná ? Prohlédněte si speciální těhotenská pyžama a těhotenská a kojící košile značky Formommy určená pro kojící a těhotné ženy

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel