.size_count{ display: none!important; }

Hygiena a péče

Povinná hygiena a péče o děti

Péče o novorozence a udržování hygieny kůže je velmi důležitým úkolem novopečených rodičů . Často v nás všechny pečovatelské činnosti, zejména v prvních dnech života dítěte, vzbuzují strach a strach, že dítěti ublížíme. Proto je důležité znát všechna pravidla péče a aplikovat je v praxi. Novorozenec a kojenec vyžadují naši pomoc prakticky ve všem. Nejinak je tomu i v oblasti hygieny a péče. Batole totiž neumí samo jíst ani smrkat, o fyziologické hygieně ani nemluvě. Starat se o malého človíčka je úkolem rodičů, ale základům hygieny a péče můžeme učit od prvních dnů života sami od sebe.

Pamatovat si! Správná úroveň hygieny také přispívá k tomu, že se našemu miminku vyhnou infekce a díky častému přebalování a správné péči o jemnou pokožku se vyhneme například plenkové dermatitidě. Pamatujte také na to, že péče není jen mytí a tření krémy, ale také správný výběr koupací úbory , na které se při vodních radovánkách s dítětem spolehnete.

V této sekci náš obchod Formommy shromáždil takové náležitosti, jako jsou:

V této sekci, kterou je Hygiena a péče, samozřejmě nemohou chybět jednorázové plenky , protože podráždění je nejvíce vystavena kůže na zadečku miminka, proto by ji rodiče měli pečlivě sledovat při každé výměně plenky a reagovat, než se na ní objeví větší změny.

Doporučujeme také seznámit se s péčí o nehty , která je velmi důležitá v každé fázi vývoje - Rodiče nebo opatrovníci musí pamatovat na stříhání nehtů miminka, aby si je dítě neškrábalo.

Přestože naše děti v této fázi života nemají zuby, jedním z důležitých prvků péče je také čištění dětských dásní .

Péče o novorozence a kojence se na začátku rodičovského dobrodružství jeví jako komplikovaná , ale není to zase tak náročná činnost. Rodiče prováděním každodenních pečovatelských činností rychle získávají potřebnou jistotu pohybu, díky které se budou oni i miminko cítit více v pohodě.

Pohodlí vás i vašeho miminka je pro nás na prvním místě, proto u nás najdete veškeré potřebné doplňky jak v těhotenství, tak po porodu, potřebné pro maminku i miminko, a laktační oddělení, které se také nachází v našem internetovém obchodě, vám může poskytnout mnoho z nich.

Ve Formommy máme vše, co potřebujete během laktace a po...

prsní vložky , sběrače jídla

chrániče bradavek , poporodní kalhotky

porodnické vložky , kojící podprsenky

A mnoho dalších doplňků pro těhotenství a kojení

Sizes
  • Podkłady
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel