.size_count{ display: none!important; }

Kojicí podprsenky s kosticí

Kojení je jedním z nejpřirozenějších a nejintimnějších zážitků, který si zaslouží tu správnou podporu. Kojící podprsenky s kosticí jsou perfektní volbou pro čerstvé maminky, které hledají extra podporu a perfektní střih.

Tyto podprsenky díky vestavěné kostici nabízejí výbornou oporu, drží prsa ve správné výšce, což je důležité zejména pro ženy s plnějším poprsím. Kostice také pomáhá udržet podprsenku ve správném tvaru a zvyšuje komfort nošení.

V naší široké nabídce kojících podprsenek s kosticí najdete modely, které poskytují nejen pohodlí a podporu, ale také zdůrazňují přirozené křivky, díky nimž se budete cítit sebejistě a přitažlivě. Víme, jak je v tomto výjimečném období důležitý komfort a sebevědomí, a proto nabízíme produkty nejvyšší kvality, které splní vaše očekávání. Chcete-li si i v těhotenství zajistit ten nejvyšší komfort, prohlédněte si naši širokou nabídku těhotenských kalhotek  těhotenských košil se zapínáním na zip .

Jaká by měla být dokonalá kojící podprsenka s kosticí pro vás?

Pamatujte, že kojení je nesmírně důležitý a intimní okamžik v životě každé maminky. Zajistěte si během ní ten největší komfort. Ideální kojící podprsenka s kosticí by měla mít několik klíčových vlastností:

  1. Extra podpora - kostice, zabudované do podprsenky, nabízí pevnou oporu a drží prsa ve správné výšce. Tato položka je zvláště výhodná pro ženy s plnějším poprsím.
  2. Pohodlí při nošení i přes kostice – Kostice poskytují oporu, ale podprsenka musí být také pohodlná. Kvalitní kostice jsou správně umístěny a obklopeny měkkým materiálem, aby nezpůsobovaly nepohodlí nebo tlak na pokožku.
  3. Nastavitelná ramínka a zapínání – Podprsenka by měla mít nastavitelná ramínka a zapínání, což vám umožní upravit velikost a přizpůsobit se měnící se velikosti prsou.
  4. Snadné otevírání košíčků - kojící podprsenky mají speciální přezky nebo zapínání, které vám umožní snadno odhalit prsa ke krmení. Tyto součásti by se měly snadno otevírat jednou rukou.
  5. Prodyšný materiál - materiál podprsenky by měl být prodyšný a snadno čistitelný. Nejlepší jsou samozřejmě přírodní materiály.
  6. Estetika – mnoho modelů s kosticemi spojuje funkčnost s módními a ženskými detaily, díky kterým se žena může cítit sebejistě a přitažlivě.

Sáhněte po podprsence s kosticemi, která vám poskytne ten nejvyšší komfort krmení!

Vsaďte na podprsenku, která splní všechny vaše potřeby kojení! S kojícími podprsenkami s kosticí z nabídky našeho obchodu získáte oporu a pohodlí, které hledáte. Dokonale padnoucí, vyrobené z měkkých, prodyšných materiálů, naše podprsenky vám poskytnou nejvyšší pohodlí a snadné krmení. Postarejte se o sebe a své dítě. Kupte si tu nejpohodlnější podprsenku a milujte mateřství ještě více!

Sizes
  • Biustonosze
  • Rozmiary importu "CSV TTT Kar"
  • Rozmiary importu "TEVLY CSV"
Barva
Značka
Price ranges
pixel