.size_count{ display: none!important; }

DÍTĚ

Formommy - Vše, co potřebujete, na jednom místě

Přivítání nového člena rodiny je spojeno s nákupy a velkými změnami a emocemi. Novopečení rodiče si užívají vyhlídky na čas strávený se svým miminkem. Častý názor, že novorozenci k plné spokojenosti stačí blízkost maminky a útulná postel, je bohužel mýtus. K plné ochraně malého jedince potřebujete mnoho potřebných a užitečných doplňků pro rodiče i batole. V sekci Dítě jsme pro vaše pohodlí shromáždili příslušenství a produkty, které můžete potřebovat a které vám doporučujeme prohlédnout si a zakoupit.

Kategorie : Dětská hygiena a péče

Malý človíček potřebuje naši pomoc prakticky ve všem. Nejinak je tomu i v oblasti hygieny a péče. dítě se neumí ani vysmrkat, o mytí nebo samotném jídle ani nemluvím. Naším úkolem je postarat se o malého človíčka. Jaká hygienická pravidla mu ukážeme od malička, ta mu zůstanou navždy.

Pamatovat si! Správná úroveň hygieny také přispívá k tomu, že se našemu miminku vyhnou infekce a díky častému přebalování a správné péči o jemnou pokožku se vyhneme například plenkové dermatitidě. Pamatujte také, že péče není jen mytí a tření krémy, ale také správný výběr koupacích oděvů , a dokonce i pyžama, nejlépe ze 100% bavlny, ve kterém bude pokožka „dýchat“.

V této sekci náš obchod Formommy shromáždil takové náležitosti, jako jsou:

Kategorie : Pleny

Plenky jsou nedocenitelné, dají se využít různě, nejrozšířenější a věčné je použití plenky na přebalování miminka. Plena je používaná po generace, multifunkční a spolehlivá. Náš obchod dokončil plenky v této kategorii - tetra , flanel , bambus a mušelín . Můžete si je koupit jednotlivě nebo ve skvělých barevných sadách.

Kategorie: Krmení

Milujete, pečujete a krmíte. Odborníci doporučují krmit tím nejlepším mlékem, tedy mateřským. Ale co když miminko potřebuje pít umělé mléko z lahvičky a co mu dávat jídlo a pití a jak se starat o oblečení, až miminko vyroste...

Zde můžeme také pomoci, věnujte pozornost našim:

Kategorie: Spánek a odpočinek

Pro zajištění hezkého života vašeho drobečka je potřeba zajistit i jeho bezpečný a pohodlný spánek. Tato činnost samozřejmě často nenechá rodiče v noci spát, protože dítě může být velmi aktivní a ne vždy spát, když to očekáváme. Při výběru výrobků pro dítě věnujte pozornost složení, kvalitě a místu, kde byl výrobek vyroben. Výrobky ve Formommy jsou vysoce kvalitní bavlněné látky a byly vyrobeny v Polsku. Při kompletaci výbavičky pro batole se řiďte jednoduchým pravidlem: je lepší méně a kvalitnější .

Co zde najdete:

Chůze, cestování autem

Doba, kdy se v rodině objeví miminko, přináší mnoho změn. Rodičovství však nemusí být neomezené. Cestování, dlouhé procházky a aktivní životní styl? Toho všeho mohou samozřejmě využít rodiče. Vyplatí se však postarat se o správnou organizaci a správně vybrané cestovní doplňky pro děti. Aby naše cestování bylo bez stresu.

Procházka:

Návleky na chladné dny a spací pytle do kočárků

Auto:

Sedačky , moskytiéry a slunečníky

Něco pro zábavu a bezpečí doma

Jsou hračky, které se dětem líbí a samy po nich samy ochotně sáhnou, do této kategorie patří hračky, které učí i baví, vybrané naším týmem. Zde najdete různé návrhy, které osloví chlapce i dívky. A aby to bylo při hraní bezpečné, zveme vás, abyste se seznámili s kategorií Bezpečný dům .

Dětské a kojenecké oblečení značky Formommy

Jste těhotná nebo je těhotný někdo z vašich blízkých a sháníte něco jako dárek? Kromě spousty praktických doplňků, kterými jste se pravděpodobně již zásobili, budete potřebovat i správné oblečení pro miminko. Určitě už víte, že produkty, kterými můžete a měli byste naplnit svůj šatník, by měly splňovat ty nejvyšší standardy oblečení pro miminka, novorozence a děti. Oblečení dostupné v naší prodejně pochází od polských výrobců, ale můžeme se pochlubit i originální kolekcí pro nejmenší od naší značky Formommy. Oblečení v této kategorii bylo sestaveno velmi pečlivě, je vytvořeno tak, aby poskytovalo dítěti pohodlí, pohodlí a bezpečí od prvních dnů života i déle...

Kategorie pro snadnější výběr je rozdělena na 2 části, tedy oblečení pro kluka a holku:

  • Body s  krátkým rukávem  , Body s dlouhým rukávem

  • kombinézy  s krásnými vzory,

  • Připravené sady pro miminko a novorozence,

  • Šaty na každý den i na svátky

  • Bryndáčky, čepice a palčáky v různých barvách 

V tomto bodě vám zvláště doporučujeme, abyste se seznámili s naší kolekcí značky Formommy

Body nebo dupačky Love my mommy a Love my daddy , které mohou vytvořit skvělý set s těhotenskými a kojícími košilemi také z naší kolekce Love my baby nebo Pure baby .

Bez ohledu na to, co pro své dítě hledáte, výběr obchodu Formommy mu pomůže dobýt svět a nechá naše vynikající produkty mluvit samy za sebe.

Sizes
Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel