.size_count{ display: none!important; }

Multifunkční polštář rohlík pro těhotné - vyplatí se investovat?

2024-01-02

Rohlík/polštář na spaní  není jen obyčejný polštář s jiným tvarem. Ve skutečnosti je to perfektní vychytávka pro budoucí a mladé maminky v těhotenství a bezprostředně po porodu. Rohlíkový těhotenský polštář pro těhotné je také ideální doplněk při kojení. Pojďme tedy pochopit, co to znamená být multifunkční?

Těhotenský polštář pro budoucí maminku zajistí dobrý spánek

Polštář pro ženy má tvar písmene C - což je velmi praktické zejména v poslední fázi těhotenství, kdy se velké těhotenské bříško jen velmi obtížně umísťuje do správné polohy. Ergonomický těhotenský rohlík usnadní usínání a zajistí pohodlnou polohu při odpočinku. Těhotenský polštářek/těhotenský rohlík na krmení je skvělým dárkem pro budoucí maminku, perfektní tip na dárek pro miminko , je velmi funkční a univerzální, zůstane vám v poporodním období i při kojení, protože těhotenský rohlíkový polštářek je gadget, který má mnoho využití.  

Těhotenský rohlík, který poskytuje pohodlí aneb jak s rohlíkem spát a jak ho používat?

Pokud jste těhotná, umístěte jeden konec polštáře pod hlavu a druhý mezi obě kolena. Střední část krmného rohlíku půjde pod břicho. V této bezpečné a pohodlné poloze na boku se pohodlný spánek dostaví mnohem rychleji. Multifunkční těhotenský polštář může sloužit také jako opora pro vaše záda nebo jako pohodlný váleček na oteklé nohy, snižující příznaky těhotenství. A když už se miminko narodí, polštářek pro těhotné získá další využití: jako rohlík na krmení, příjemné řešení, když chcete miminko krmit jak vleže, tak vsedě. Pokud si jej omotáte kolem pasu a položíte na něj novorozeně, těhotenský polštář pro budoucí maminku poskytne pohodlnou oporu pro záda a ramena.  

Těhotenská kolébka na krmení a spaní  může mít i rehabilitační funkci, zejména po císařském řezu, kdy vás tělo bolí i po operaci. A když už polštářek mladá maminka nepotřebuje, může ho proměnit v pohodlný rohlík/hnízdo na spaní pro své miminko. Těhotenský polštář snadno ochrání vaše miminko před pádem z postele nebo nárazem na tvrdé příčky postele při spánku. Nezapomeňte však, že když vaše dítě spí, použijte těhotenský polštář pouze tehdy, když jste poblíž. Rohlíkový polštářek pro těhotné si získal uznání po celém světě – stačí si přečíst recenze na Googlu nebo požádat zkušené maminky, aby investovaly do tohoto pohodlného, ​​ergonomického těhotenského rohlíku, který zajistí potřebný pohodlný spánek a bezpečný odpočinek. Ergonomický tvar těhotenského polštáře bude spolehlivý v těhotenství, po porodu a později užitečný pro vaše dítě.    

Na co si dát pozor při výběru komfortního těhotenského rohlíku?

Ergonomický tvar těhotenského polštáře má mnoho důležitých aplikací, takže pokud jej chcete používat dlouhodobě, vyplatí se dbát na jeho kvalitu. Nejlepší samozřejmě je, když je povlak na polštář vyroben ze 100% bavlny a dá se k praní sundat.Neméně důležitým aspektem, který Vám i Vašim dětem zajistí pohodlný spánek, je výplň našeho povlaku na polštář. Bývá to polyester, někdy plněný antialergickými, certifikovanými silikonovými vlákny FILLBALL, nebo certifikovaná silikonová kulička.

Krmení u Formommy zahrnuje různé užitečné doplňky, takže v této sekci nechybí ani pohodlné těhotenské polštářky a croissanty, které zajistí pohodlný spánek. Náš internetový obchod s články pro budoucí i mladé maminky a vaše děti nabízí širokou škálu produktů, které vám pomohou projít dobrodružstvím těhotenství a mateřství.

Pojďme si to shrnout:

Bez ohledu na to, zda jste těhotná nebo po porodu a jak plánujete své miminko krmit – těhotenský polštářek/rohlík na krmení je produkt, který mladé mamince a jejímu dítěti jistě usnadní fungování.

Doufáme, že jako vždy byl pro vás tento blogový příspěvek užitečný. Zde vás zveme, abyste se seznámili s perinatální nabídkou internetového obchodu Formommy. c s produkty, které mohou být nezbytné pro mladou matku a dítě bezprostředně po porodu a v nemocnici.  

Pamatujte, že je pro nás nejdůležitější vaše blaho a blaho vašeho miminka, proto vám v případě jakýchkoliv dotazů naši poradci vždy pomohou e-mailem nebo telefonicky.

Na konci tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že starat se o to, co si koupíte a jak o sebe v těhotenství pečujete, a také o to, zda budete dobrou matkou, znamená, že už jste tou nejlepší matkou v svět.

Doporučené stránky

pixel