.size_count{ display: none!important; }

Nosní odsávačky

Ucpaný nos je nepříjemný pro každé dítě. I nám dospělým může rýma ztěžovat každodenní život, přesto se můžeme vysmrkat. Batoleti nemůžeme vysvětlit, jak si může pomoci smrkáním do kapesníku, takže je na nás, abychom mu pomohli vypořádat se s jeho rýmou. S ohledem na tuto skutečnost byly vyvinuty nosní chapadla pro kojence a starší děti

Pomoc při obtížné rýmě

Hlavním posláním a úkolem odsávačky je odstranit sekrety z nosu dítěte, aby se obnovilo volné dýchání. Kteréaspirátory pro nos novorozence najdete v naší nabídce? Vybrali jsme různé modely, ze kterých si každý rodič může vybrat podle svých preferencí.

Máme obě takové nosní odsávačkyjedná se jak o ruční odsávačky, tak o odsávačky, které jsou jednoduše připojeny ke speciálnímu vysavači, který odsává samotný katar. Nezapomeňte, že u odsávaček je nesmírně důležitá špička. Měla by být pružná a mít hladkou špičku, aby nedráždila jemnou nosní sliznici.

Osvědčené nosní odsávačky pro děti

Mezi nejoblíbenější kojenecké nosní odsávačky patří tzv. hrušky, které se používají již po mnoho generací a jsou považovány za jedny z nejúčinnějších. Jejich konstrukce a použití jsou velmi jednoduché. Stačí hrušku sevřít a poté jemně zasunout špičku do nosu dítěte a pustit. Sací účinek by měl odstranit všechny přetrvávající sekrety. Rodiče také oceňují jejich snadno čistitelný a praktický design, díky němuž jsou vždy po ruce, když má dítě rýmu.

Hledáte příslušenství, které vám pomůže s krmením vašeho děťátka? Podívejte se na naše lahvičky a doplňky a praktické zákazy pro miminka.

Barva
pixel