.size_count{ display: none!important; }

Dětské dupačky a dupačky. Co si vybrat?

2023-10-13

Tuto otázku si klade mnoho mladých rodičů. Podle názorů nalezených na internetu mnoho maminek tvrdí, že dupačky vycházejí z módy a používání, ale na druhou stranu rozepnout dupačku na doraz má být jednoduché, ale stále otravné. co potom dělat?

Novorozenec a později kojenec je již človíček s individuální povahou. Každé dítě objevuje okolní svět jinak a jinak prožívá všechny podněty, včetně toho, co mu vyhovuje a co ne. Z naší zkušenosti víme, že jsou děti, které nemají rády oblečení rozepínající se na bříšku – a tady jsou dupačky nebo body se zipem na rameni a v rozkroku dobrou volbou. Pokud však vaše dítě nemá žádné problémy a akceptuje dětské dupačky, je to skvělé, protože bavlněné dupačky se oblékají pohodlněji, takže je to lepší varianta pro novopečené rodiče. 

Vybrat si mezi romperem a romperem by mělo být snadné, jakmile víme, jaký je rozdíl mezi romperem a romperem. V tomto článku se pokusíme popsat, na co si dát pozor při nákupu kojeneckého oblečení, aby byla výbavička pro miminko dokonalá, a zároveň zjistíme, jaký je rozdíl mezi dupačkou s patentkami bez niklu a klasickými dupačkami . Přečtěte si prosím náš článek.

Jemné tkaniny pro péči o vaše dítě

Výběr dětských dupaček a dupaček při přípravě výbavičky pro batole je poměrně velký. Firmy si navzájem konkurují ve vzorech a barvách, ale stejně jako u každého oblečení, které kupujete, je důležitá kvalita kojeneckého oblečení. Vždy vybírejte jemné látky, nejlépe 100% bavlnu nebo biobavlnu , které nezpůsobují u vašeho miminka žádné alergické reakce. Oblékání miminka nemusí být úkol v kvantové fyzice, takže pozor na zapínání - zde doporučujeme nejen dupačky nebo dupačky, ale i kojenecké body, které se zapínají na patentky bez obsahu niklu, k zakoupení v našem Formommy online obchod. Koneckonců, oblékání kojeneckého oblečení by mělo být snadné a usnadňovat rychlé přebalování.

Začněme tedy šmejdy...

Dětské dupačky jsou jednodílné oblečení, pod které většinou nosíme body nebo kaftan. Oblékání dupaček je celkem jednoduché, protože se odepínají na ramenou a v rozkroku, což velmi usnadňuje rychlou výměnu plenky v případě potřeby, zda si pod dupačky oblékneme kojenecké body nebo kaftan, záleží na teplotě - až nám a samozřejmě našemu miminku. Jak jsme psali výše, pokud vaše dítě nemá rádo rozepínání na bříšku, můžete pod dupačky nosit body se zapínáním na rameno nebo psaníčko

Oblékání dupaček

Jednodílné oblečení, jako jsou dupačky se zavřenými nohami, není snadné oblékat, zvláště pokud jste čerství rodiče. Začneme sestavovat od chodidel, oblékání nohavic dítěte. Pak je potřeba miminko trochu nadzvednout nebo otočit na stranu, aby se materiál natáhl přes záda. Vzhledem k tomu, že dupačky nebo polodupačky jsou samostatné oblečení, je potřeba si k nim vzít body nebo kaftan.V takovém setu určitě vytvoří pohodlný outfit, který miminko nebude omezovat v pohybu a umožní mu poznávat svět.

Výhody dětských dupaček:

Pohodlný jednodílný oděv, který se na zádech nevyhrnuje jako kaftan. Otevření na rameni a v rozkroku usnadňuje rychlou výměnu plenek. Pod ní se vyplatí nosit tílko. Pláštěnky se zabudovanými nožičkami se skvěle hodí jako teplé pyžamo.

Dětská dupačka

Dětské dudlík je jeden kus oblečení, který zakrývá celé tělo dítěte, včetně rukou a nohou. Pláštěnky se dělí na ty se zapínáním na patentky a patentky. zda nosit kombinézu pod dupačku záleží na tom, zda má být prvkem svrchního oděvu, pak si můžete vybrat dupačku se zipem, obléknete ji celkem rychle, jedním pohybem a kombinéza pod dupačku zabrání zip před podrážděním pokožky. Na spaní nebo lenošení oblečte dítěti bavlněný dupač se zapínáním na patentky bez obsahu niklu. Jedná se o velmi pohodlné řešení, protože opětovné oblékání dudlíku, když si miminko zašpiní plenku, bude rychlé a snadné a miminko bude stále spát čisté a bezpečné.

Oblékání dětské dupačky

Zpočátku to určitě není snadné, ale jako cokoli jiného rodiče získají praxi a pak je to tak jednoduché, jako si každý den obléct svetr. Nejprve si vyhrňte rukáv a nasaďte jej na jednu ruku stejně jako při oblékání body. Poté nožičku srolujte, a když dítě nožičku mírně pokrčí, vložte ji do nožičky. Poté otočte miminko na bok a natáhněte mu látku přes záda. druhá strana bude jednodušší :)

Výhody dětského dudlíku

Dětské dudlík je vlastně rozsáhlejší verze dudlíku. Jedná se o jedno dětské oblečení, které zakrývá celé tělo miminka. Stejně jako dupačka má dlouhé nohy a uzavřená chodidla, ale na rozdíl od dupačky má také připevněné rukávy. Dá se zapínat na patentky nebo zip. Oblékání dupačky může být jednoduché a snadné, protože zapínání je umístěno vpředu po celé délce dupačky a v rozkroku. Bavlněné dupačky pro děti využijete jak jako pyžama, každodenní oblečení, tak i jako oteplovačku přes kalhoty a body v chladných dnech při procházce.

Suma sumárum, dětské dupačky nebo dupačky?

Rozdíl mezi rompery a romperkami není vůbec velký.

Podle mnoha názorů našich klientů i nás samotných se domníváme, že dupačky ani dupačky by neměly chybět v šatníku nejmladšího člena rodiny. Oba tyto oděvy se vyznačují mimořádně pohodlným střihem, který zajistí pohodlí jak dítěti, tak jeho rodičům. Kompletace výbavičky pro miminko není jednoduchá věc, ale stojí za to dbát na to, abyste měli dupačky a dupačky vyrobené z jemných látek vhodných pro citlivou pokožku vašeho dítěte.

Na Formommy najdete vše pro miminko i jeho maminku a nemusí to být nutně oblečení - proto vás zveme k prohlédnutí naší nabídky pro novorozence, kojence a těhotné a poporodní ženy. Na webu našeho internetového obchodu můžete nakupovat pohodlně, aniž byste opustili svůj domov .

Na závěr tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že záležet si v těhotenství na tom, co si koupíte a jak o sebe pečujete, a také se bát, zda budete dobré matky, znamená, že budete ty nejlepší maminky na světě :)

 

Doporučené stránky

pixel