.size_count{ display: none!important; }

Dětské spací obleky nebo šortky? Poradíme, co je lepší

2023-10-20

Velký výběr barevných dupaček a kraťasů na trhu vybízí budoucí rodiče ke koupi tohoto oblečení pro své dítě, ale jaké jsou rozdíly a které budou pro vaše dítě lepší alternativou a vyplatí se mít v šatníku novorozence a pak dítě? Zkusme si ověřit, co jsou to dětské šortky a do kterých se vyplatí investovat. Doporučujeme vám přečíst si dnešní příspěvek.

Co jsou dětské spací obleky?

Dětské spací soupravy jsou vlastně dlouhé kalhotky pro miminka se všitými nožičkami. Spací soupravy se vyznačují širokou šňůrkou v pase, pohodlným volným střihem a chodidly, které zabraňují mrznutí nohou.

Dětské spací soupravy jsou oblečení prakticky do každého počasí, zejména do chladných podzimních dnů a zimních nocí. Toto je skvělé oblečení, když zůstanete s miminkem doma, protože je volné a neomezuje miminko v pohybu, což je velmi důležité, když miminko poznává svět kolem sebe. Široký pas spacáků ani v noci při spánku netlačí na bříško miminka a všité nožky chrání nožičky před prochladnutím. Nohy jsou vždy zakryté, což není možné, když jako noční pyžamo volíme dětské kraťasy a body, protože tento set bude vyžadovat dětské ponožky, zvláště v chladných dnech.

Dětské spací úbory a kraťasy rodiče oceňují pro jejich jednoduchost a rychlost oblékání, což je velmi důležité zejména v noci, kdy chcete přebalovat .

A protože v raných fázích života musíme miminko přebalovat vícekrát denně, vyplatí se investovat do oblečení, které se snadno svléká a rychle obléká. Dětské spací kombinézy nemají zapínání na patentky v rozkroku, což znamená, že při výměně plenky budou muset být zcela odstraněny. Samozřejmě časem budete mít více zkušeností a vše, co musíte udělat, je sundat spacáky do výšky kotníků a rychle vyměnit jednorázovou plenku

Vyplatí se kupovat šortky nebo kombinézy pro kojeneckou výbavičku?

Spací soupravy a šortky jsou dobrou volbou pro výbavičku pro novorozence narozené na jaře, na podzim nebo v zimě. Pohodlné bavlněné kraťasy k ponožkám nebo kombinéze pro novorozence, dostupné na Formommy od velikosti 50. Body s dlouhým rukávem a celopropínacím zipem bude perfektní . Snadno miminku obléknete kraťasy nebo spací kostýmek a jemný pásek nebude tlačit na pupeční ránu ani citlivé bříško.

S čím kombinovat spací kombinézy nebo dětské kraťasy?

Malý průzkumník jistě ocení kombinaci kraťasů s bavlněným body, které ho zahřejí. Díky patentkám bez obsahu niklu plenky drží plenku na místě, ale neodhalují záda, zatímco široká šňůrka v pase polospánek zajistí, že jsou záda miminka dobře chráněna a na bříško nic netlačí. . V takové sestavě má ​​dítě volnost pohybu a nic ho netlačí. Dětské šortky budou příjemným řešením, když se venku náhle oteplí, nožičky snadno vyhrnete a vytvoříte 'krátké šortky'.

Abych to shrnul ...

Pláštěnky se od kraťasů liší tím, že zakrývají nožky. Budou ideálním řešením, když je venku chladněji a kraťasy mohou při náhlé změně počasí nahradit i kratší verzi. Věříme, že se vyplatí mít ve výbavě pro novorozence i kojence obě varianty a oblečení přizpůsobit proměnlivému počasí venku. Pamatujme také na to, že miminko se při ležení v kočárku nehýbe a může rychle prochladnout, takže na procházku v chladnějším dni bude potřebovat další doplňky, jako je deka nebo spací pytel - a každý z nich se sehnat v široké nabídce našeho internetového obchodu Formommy. c z .

Milé budoucí a mladé maminky, pamatujte, že vaše pohoda a blaho vašeho miminka jsou pro nás to nejdůležitější, proto vám v případě jakýchkoliv dotazů naši poradci vždy pomohou na e-mailu nebo telefonu.

Na konci tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že starat se o to, co si koupíte a jak o sebe v těhotenství pečujete, a také o to, zda budete dobrou matkou, znamená, že už jste tou nejlepší matkou v svět.

Doporučené stránky

pixel