.size_count{ display: none!important; }

Jak obléknout batole na jarní procházku?

2024-03-29

Jak se postarat o svůj jídelníček na konci dne? What wear novorozenci nebo kojenci, to nedošlo k přehřátí? Musím nosit klobouk? V příspěvku níže se tempem odpovídáme na otázky, které se týkají novopečených rodičů. Přečtěte si prosím níže uvedený blog.

Je jaro nebo zima? Problém jarních prášek s miminky

Ne nadarmo se mluví o dubnu říká, že je to "duben s trochou zimy a trochou léta." První jarní měsíce jsou nevšední dny, kdy si jeden den užíváme sluníčka a tepla a druhý den klesá teplota k nule, z nebe padá sníh a jsme zvědaví, kdy nám teplé dny vydrží déle.

Každý den se musí změnit a počasí za oknem se mění z minuty na minutu. Pokud uvíznete na prachu s miminkem, stanete se bezmocnými. Jak se mohu vyrovnat s chladem, který je tak studený, že je zima? Včera byla za oknem zima a dole za oknem 20 stupňů Celsia a sluníčko sluníčko. Zde je návod, jak si zapamatovat jedno jednoduché pravidlo:

Oblékejte své dítě přiměřeněaktuálnímu počasí, ne ročnímu období

Je čas na zimní přestávku a je čas na zimní počasí a je čas na zimní počasí.

Oblékněte své dítě přiměřeně počasí a co to vlastně znamená?

Jak se díváte na jarní prašan? - ale je tu nový vzhled objemu, který je pokryt tímto prachem. Pokud nevíte, co se děje, nikdy nebudete vědět, co se ve vašem životě děje, nikdy nebudete vědět, co se děje. As jsme již psali, dítě oblékáme vždy ve vrstvách av praxi - novorozencům a kojencům dáváme více vrstev než sobě . 

Co může dítě nosit na jarní procházku - příklady

Pěkným nápadem na jarní vycházku pro miminko budou kojenecké kalhotky a body s dlouhým rukávem nebo kojenecká tepláková souprava . Takovou dětskou výbavičku lze snadno upravit podle venkovního počasí: když je teplo a teplota mezi 18-20 stupni, stačí batoleti obléknout ponožky a mít s sebou tenkou deku pro případ , že by se ochladilo. můžete to zakrýt. Pokud je tepleji, vzdejte se halenky s dlouhým rukávem ve prospěch trička s krátkým rukávem.

V chladném dni přehoďte přes body s dlouhým rukávem mikinu , jarní bundu nebo lehký svetr . Na hlavu by se měla nosit tenká bavlněná čepice a přikrývka , kterou je dobré mít na procházce s miminkem vždy po ruce v tašce - když fouká vítr, jen jí přikryjte miminko, také se vyplatí nasazování dětských botiček na nožičky.

Měli byste své batole stále oblékat do zimní kombinézy?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. V tomto případě vše závisí na počasí. Jak všichni víme, i na konci dubna si s námi počasí rádo zahrává a venku bude zima a mokro. Kojenecký oblek oblékáme, když je zima a když oblékáme teplé bundy - tedy pod 5 stupňů Celsia.

A co klobouk?

Ve skutečnosti je příběh s čepicemi takový, že nikdy nevíme, kdy je nasadit našemu dítěti na hlavu a stále slyšíme otázku: "Nebylo by pro dítě lepší mít čepici složenou?"

Doporučujeme nenasazovat si čepici, když je venku nad 15 stupňů a nefouká vítr. Tato teorie platí pro novorozence a kojence, starší děti mohou běhat bez čepice, když je venku +10 stupňů.

Od žen, které vychovávaly své děti velmi dlouho, často slýcháme o nachlazení, zánětech uší a dalších neduzích způsobených nenosením pokrývky hlavy. Všechny tyto mýty již dávno vyvrátili odborníci . Infekce uší jsou způsobeny infekcemi, nikoli větrem a dítě ležící v gondole tomu není vystaveno, protože v gondole není vítr. Pokud čepici sundáme, protože je příliš teplo, měli bychom sundat i naše dítě, protože přehřátí je pro dítě velmi nebezpečné.

Jak si připravit jídlo?

Na začátku sklenice jde o jídlo a pak o další problém. Spousta mladých lidí, jak jinak. V případě infekce dochází k problémům s termoregulací. což pozná imunitu. Může to dokonce vést k mrtvici.

Pokud si všimnete u svého batolete:

  • Zarudlá kůže

  • Hrnec hrnec

  • Podrážděnost a únava

je čas ho svléknout, protože je oblečený příliš teple.

Jak ovládat, zda miminku není příliš teplo?

Teploty control dítěte při chůzi je zásadní pro zajištění jeho pohodlí a bezpečí.

Dotýkání se zadečku – to je nejlepší způsob, jak ovládat teplotu. Pokud je krk teplý a zpocený, může se vaše ratolest přehřívat, proto znovu odstranit vrstvy oblečení. Studený krk může naznačit, že musí dítě obléci další lakovací oblečení nebo ji přikrýt dekou.

dobře mi pochopit tento úryvek:

  • Mezitím se podíváme blíže na to, co se děje. Zaměřte se hlavně na krk pro věrohodnější rybásek.

  • Přizpůsobení oblečení počasí – Na jaře, když má být teplota, je důležité dítě vhodně obléknout. Hlavně je vědět, co dělat dál, pokud o tom, chci vědět víc, mrkněte na to.

  • Není třeba vždy notis čepici - Není vždy nutné, to vaše dítě čepici, zvláště pokud je teplota mírná. C ochrana před chladem může stačit vhodné oblečení na hlavu.

  • Zohledněte individuální potřeby dítěte – Each je jiné, proto je důležité sledovat jeho reakci a přizpůsobit oblečení jeho potřebám. Mezitím je čas se na to podívat zblízka, je čas to ohnout.

nezapomeňte, že získáte zkušenosti s výběrem správného oblečení pro vaše dítě může být obtížné, ale postupem času bude unidušší a intuitivnější. Je čas na to, co se děje, a co se děje a co se děje.

Doufáme, že vám tímto příspěvkem pomůžete, podívejte se na naše tipy, jak miminko obléknout na procházku, abyste se cítili pohodlně. Pojďme se podívat, co se děje a jak to udělat, abychom mohli začít na internetu...

nezapomeňte, že vaše pohoda a blaho vašeho miminka jsou pro nás nejdůležitější, také pokud budete mít k produktům nějaké dotazy, naše rady od Formommy vás budou kontaktovat. c z  vám vždy pomůže e-mailem nebo telefonicky.

Na konci dne se chci postarat o to, co chci a co chci dělat, a také o to, co chci dělat pro svůj život.

Doporučené stránky

pixel